Moda

Bir meleğin sesi, bir Getty’nin hayatı: İngiliz grup Jean Marlow’un için için yanan çocuğu Isabel, Tatler ile yüksek notalara çıkıyor

Bir meleğin sesi, bir Getty'nin hayatı: İngiliz grup Jean Marlow'un için için yanan çocuğu Isabel, Tatler ile yüksek notalara çıkıyor

Isabel Getty, Giambattista Valli’nin ev sahipliğinde Harrods’ta düzenlenen bir yemekte, 2023

David M Benett/Getty Images

Sanat, moda, müzik… en muhteşem kişilikleri yıldızlarla dolu sahnelerine çekiyorlar. Çok yönlü modern bir ilham perisi olan Isabel Getty, üçünün de zarif vücut bulmuş halidir. O, Yunanistan Veliaht Prensesi Marie-Chantal’ın yeğeni (ve onun şaşırtıcı derecede güzel yavrularının kuzeni) Christopher ve Pia Getty’nin kızı, ancak hanedanlardan bahsetmek istiyorsanız Google’da aramanız gerekecek. Isabel geldikleri kadar gerçekçi. Aslında bu bebekte zerre kadar “Nepo” yok.

okumaya devam et

Atlarınızı tutun! tatlerStil Danışmanı binicilik zarafeti hakkındaki kararıyla geri dönüyor

Tatler’ın Stil Editörü Chandler Tregaskes, zarif at görünümünde ustalaşmak için en iyi ipuçlarını paylaşıyor

ürün resmi

Kendi indie pop soul grubu Jean Marlow’dan yeni bir single çıkarırken tanışıyoruz. Geçen yıl bir akşam yemeği partisinden sonra, şampanya ve iyi yemek yerine makyaj ve gerçek suça olan ortak ilgimizi keşfettiğimiz zaman, tireli Glamazon hakkında her şeyi öğrenmek için mükemmel anı bekliyordum ve ses kayıt cihazını kapattım.

Connaught buluşma için uygun bir yer gibi görünüyordu. Duvarları tarih kokan otelin büyüleyici ve samimi Coburg Bar’ı öğleden sonraları ağırlıyor. Mücevher renginde kadife koltuklar, koyu ahşap panelli, süslü duvarlar ve açık bir şömine; Tamamen ıslak bir British Post Meridiem’de hoş bir ortam.

Isabel Getty, Harrods’taki Studio Frantzen partisinde

David M Benett/Getty Images

Beni fuayede görüyor ve kırmızı kovboy çizmelerim (en sevdikleri moda kalabalığının favorisi Filles A Papa’dan) ve eski moda ürünlerim hakkında yorum yapıyor. Jurassic Parkı t gömlek İşte 1990’ların tarzı hakkında hızlı bir sohbet. Ama milenyumun başından beri logomania salladığımda bir la Tommy Hilfiger’daki Destiny’s Child, ardından Getty, kahverengi deri ceket ve beyaz düz paça kot pantolon giyen Carolyn Bessette Kennedy’nin lüks minimalizminde zarif ve sofistike bir figür oluşturuyor. Kahve siparişi veriliyor ve müziğe geçiyoruz.

okumaya devam et

Beklenmedik Yeni It Girl Durum Sembolü? Bir mantar taburesi

tatler‘ın Stil Editörü Chandler Tregaskes, gerçekten eğlenceli olan yeni statü sembolünü aramak için zengin bir Marylebone malikanesine gidiyor (ghi)

ürün resmi

yıkıcı Jean Marlow’un son single’ı. Daha önceki akustik gitar ağırlıklı iyimser hitlerinden oldukça farklı, derin bas ve tuzak benzeri vuruşlara sahip bir düşük tempolu elektronik parça Ben, o ve ay Ve Santana Rüzgarları. “Bütün şarkılarımla, sanki belirli insanları psikanalizliyor ve bunu yerleştiriyorum. Yaşlandıkça farklı insanları ve onların bakış açılarını ve hayatlarında neler olup bittiğini anlarsınız. Bu bir şeydi yıkıcıve diğer müzik,” diye açıklıyor Getty.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sussex Düşesi'nin kraliyet stilinin evrimine geri dönüp bakmak