Oyun Haberleri

“Birinin 2006’da mürekkep püskürtmeli yazıcılarıyla yaptığı bir gömlek gibi”: Hayranlar Konami’nin yeni Silent Hill 2 kıyafetinden nefret ediyor (ama yanılıyorlar)

A black t-shirt featuring a blurry picture of a woman above a quote that says

Konami, üretmek için bilinçli, gösterişli bir şekilde zarif olmayan moda evi olan Online Ceramics ile ortaklık kurdu. Silent Hill 2 temalı ürün serisi. Tişörtler, kapüşonlular, pantolonlar ve daha pek çok şeyin yer aldığı giysilerin tümü, Google Görseller’e erişimi, Microsoft Paint’in bir kopyası ve şaşırtıcı bir estetik duyarlılık eksikliği olan biri tarafından bir araya getirilmiş gibi görünen tasarımlara sahip.

Harikalar.

Bu sadece benim görüşüm, elbette ve tüm dünya neredeyse oybirliğiyle benimle aynı fikirde değil gibi görünüyor, ancak bu tür ‘Bunu bir öğleden sonra biri beni okulun bilgisayar odasında yalnız bıraktığında yaptım’ tarzı, Online Ceramics’in ticari markasıdır. ve bence Silent Hill 2’nin perili 90’ların havasına mükemmel bir şekilde uyuyor. Maria’nın sisli bir resmi ve bağlamsız bir alıntı olan “Hayalet gibi görünmüyorum, değil mi?” ama onu takan biriyle tanışsaydım, muhtemelen bana söyledikleri her şeyi tam anlamıyla yapardım.

Sanata hoş geldiniz. (İmaj kredisi: Çevrimiçi Seramik / Konami)

(yeni sekmede açılır)

Ama ne yazık ki, Silent Hill 2 fandomu benim coşkumu paylaşmıyor. Konami’nin duyuru tweet’ine verilen yanıtların tümü ‘bruh’un bir çeşit çeşidini taşıyor ve çoğu, işbirliğini Konami’nin Silent Hill’i bir dizi olarak ele almasının bir başka suçlaması olarak görüyor. “Bir şirket olarak ne kadar çok kötü karar verdiğiniz gerçekten şaşırtıcı,” diye yanıtladı roy_oddities (yeni sekmede açılır) Twitter’da “Silent Hill emin ellerde olmayı hak ediyor”.

Başka bir kullanıcı olan allenr85, Online Ceramics’in yerinde “bir tişörtün üzerine biraz çöp atıp 300 dolara satmayı” teklif etti ve hatta yapabileceklerinin bir örneğini sundu.

Daha fazla gör

Silent Hill alt dizininde, ortak çalışmanın duyurusuna en çok oy alan yanıt SirPhobos1’den geliyor. (yeni sekmede açılır)“Bunlar çöp. Özellikle üzerlerinde çevrimiçi seramik adı var. 2006’da birinin mürekkep püskürtmeli yazıcısıyla yaptığı bir gömlek gibi” yazan.

OKU  Bu muhteşem derecede iğrenç ses kontrol tasarımları beni gönderiyor

“Bunları beğenmek, ciddi bir inkar durumuna sahip olmak anlamına gelmelidir” diye bitirdiler. Hangisi, hey, adil bir değerlendirme olabilir.

Kişisel olarak kıyafetlere harcadığımdan çok daha fazla paraya (bir tişört için 60 $!) Benim gibi, bu malzemenin iyi olduğunu anlayacak kadar cesursanız, aslında koleksiyonun tamamını Online Ceramics web sitesinde bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Ve biraz daha garip kıyafetlere bakmak istiyorsanız, işte benim favorilerimden birkaçı:

(İmaj kredisi: Çevrimiçi Seramik / Konami)

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Çevrimiçi Seramik / Konami)

(yeni sekmede açılır)

(İmaj kredisi: Çevrimiçi Seramik / Konami)

(yeni sekmede açılır)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.