Moda

Brooke Shields, nadir bir kırmızı halı görünümü sırasında kızlarıyla ilgilendi.

Brooke Shields, nadir bir kırmızı halı görünümü sırasında kızlarıyla ilgilendi.

Brooke Shields, Z100’ün iHeartRadio Jingle Ball’u için bir artı iki aldı.

9 Aralık’ta süper model, kızları 19 yaşındaki Rowan Francis ve 16 yaşındaki Grier Hammond ile New York’ta düzenlenen tatil kutlamalarına katıldı. Üçlü, Madison Square Garden’daki kırmızı halıya koordineli bir şekilde geldi, ancak Grier kutunun biraz dışına çıktı. Gelecek vadeden model, spor ayakkabılı grafik siyah beyaz bir takım elbise giydi ve saçlarını şık bir at kuyruğu yaptı. Ablası benzer bir saç modeli seçti, siyah bir sutyen ve ışıltılı çan dipleri üzerine kırpılmış kırmızı bir blazer giyiyordu.

Shields, dramatik fiyonk detayları ve havalı deri pantolonla kırmızı bir tüp üstte her ikisinin de titreşimini bir şekilde eşleştirdi, ancak saçlarını gevşek dalgalar halinde kullanmış ve tatil görünümünü cesur bir kırmızı dudakla bitirmişti.

Rowan Francis Henchy, Brooke Shields ve Grier Hammond Henchy, 9 Aralık 2022’de Madison Square Garden’da iHeartRadio Z100 Jingle Ball’a katılıyor.

Dave Kotinsky/Getty Images

“Dün gece havalı bir anne olmalıydım. Teşekkürler @iheartradio , Shields, Zoey Deutch ve Dove Cameron ile kamera arkası fotoğraflarını da içeren kendi Instagram gönderisine altyazı ekledi. Hatta “Erkek Arkadaş” şarkıcısı gönderiye “Meleğim!!!” yazarak yanıt verdi.

Brooke Shields, New York’ta Z100’ün iHeartRadio Jingle Ball 2022’sine katılıyor.

Dia Dipasupil/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber'ın minicik beyaz ekin üstü ve ona uygun tangasının büyük boy bir bomber cekete ihtiyacı vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir