Moda

Bu 12 zarif parça ile Kral Charles’ın taç giyme törenini modaya uygun şık bir tarzda kutlayın

Bu 12 zarif parça ile Kral Charles'ın taç giyme törenini modaya uygun şık bir tarzda kutlayın

Kraliçe II. Elizabeth, Caernarvon Kalesi’ndeki törenle oğlu Galler Prensi Charles’ı taçlandırıyor

Hulton Arşivleri / Getty Images

Gelecek hafta, İngiltere’yi büyük yapan her şey, biz Kral Charles’ın taç giyme törenini kutlarken sahnenin merkezinde olacak. 6 Mayıs Cumartesi günü dünya, Westminster Abbey çevresindeki sokaklarda sıralanmadığı zamanlarda, yeni hükümdarımızın taç giyme törenini izleyecek. Ertesi gece, Katy Perry, Lionel Richie ve Take That, Windsor Şatosu’ndaki bir konsere bir süperstar statüsü dokunuşu katacak, ama bir parça Taç Giyme modasını hayatınıza nasıl sığdırırsınız?

Kral III. Charles’ın Taç Giymesi: Tüm Son AyrıntılarOk

Elbette mücevherler, aristokrat estetlerin ilk tercihi ve en sevdiğimiz tarihi miras evlerimiz, yeni kralın onuruna ciddi bir ışıltı atacağından eminiz. Fabergé, bir taç ve arabayı ortaya çıkarmak için açılan bir değil iki çarpıcı yumurta madalyon yarattı; David Morris, Union Jack’e saygı duruşunda bulunmak için kırmızı ve mavi spineller ve elmaslarla çarpıcı bir ifade yüzüğü yarattı; Annoushka, sonsuz, gıpta ile bakılan koleksiyonlarına yeni bir taç kolye ucu ekledi; ve Yoko London, pırlantalar ve incilerle bezeli, türünün tek örneği büyüleyici bir taç setini tanıttı. Göz kamaştırmaya hazırlanın.

Ancak, hükümdarımıza desteğinizi göstermek için sadece boyun, bilek ve parmaklar değil. Tepeden tırnağa (yukarıya bakın) (Manolo Blahnik, Burlington Arcade’de harika bir erkek giyim koleksiyonu ortaya çıkardı) gerçekten herkes için bir şeyler var – ve evlerimiz bile yozlaşmış bir tarzda dekore edilecek nesne. İnanmak için görmeniz gereken çok şık sofra takımları için Royal Warrant sahibi Halcyon Days veya Fortnum & Mason’a bakmanız yeterli.

Aşağıya bakınız tatlerkraliyet ihtişamında tadını çıkarabileceğiniz en ilahi parçalardan oluşan bir seçkidir.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi kapınıza gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dior, Joséphine Baker'dan ilham alan göz kamaştırıcı Paris Couture Week koleksiyonuyla dans etmeye devam ediyor.