Oyun Haberleri

Bu Halo 1 Mario Kart modu, etkileyici olduğu kadar gülünç

The Master Chief uses a grenade to pinwheel his mongoose and win a round of Mario Kart.

Bungie, Forge’u Halo 3’e eklediğinden beri, Halo Karts bir şey oldu. Nintendo’nun her şeyi fetheden Mario Kart’ının ilham kaynağı açıktı, ancak çeşitli Halo Kart’lar Halo unsurlarından inşa edildi ve Halo haritalarında oynandı. Şimdi kehanet üzerimizde. İnanılmaz olduğu kadar gülünç bir Halo Mario Kart modu.

Lanetli Halo Kart, uygun başlığı vermek gerekirse, adı verilen çok daha büyük bir modun parçasıdır. Yine Lanetli Halo (yeni sekmede açılır)çok oyunculu harita paketinin bir kampanya devamı niteliğindedir lanetli hale (yeni sekmede açılır). Buradaki Mario Kart ‘kampanyası’, önceki mod olan Halo Karts’a dayanmaktadır ve oyunculara, ilerlemeleri için çeşitli komedi Halo ikililerine karşı Warthogs’ta Mario Kart yarışlarını kazanma görevi verir (sonuçta bu, ‘lanetli’ bir kampanyadır). Burada belirtilen her şey tarafından oluşturuldu modlayıcı InfernoPlus (yeni sekmede açılır) ve kapsayıcı projenin tamamı eşit derecede tuhaf ve etkileyici.

Mod aşağıda Youtuber Mint Blitz tarafından gösterildi ve yukarıdaki saçma gif’i buradan aldım.

Sanki şaka olarak başlayan, sonra kendi ayakları olan ve bir tür aşk emeği haline gelen şeylerden biri gibi görünüyor. Cursed Halo Again modu, Master Chief Collection’daki Halo 1’i özel olarak değiştirir ve modda olup bitenlerin mizahından ve aptallığından geri adım attığınızda, bu eski savaş atının teslim etmeye çalıştığı şeyde belirli bir ihtişam vardır. .

Bu durumda, elbette, klasik Mario Kart pistleri, ancak şimdi mavi kabuklar yerine yapışkanlar, eşleştirilmiş Warthog binicilerinde belirsiz bir Double Dash kalitesi ve kartları pistlerde sallayarak gönderen bazı çılgın el bombası fiziği var. Görünüşe göre kullanışlı bir kısayol olabilir.

InfernoPlus’ın patreonu var (yeni sekmede açılır) onların işlerine ayak uydurabilirsiniz ama Cursed Halo Again (eski çalışmalarının çoğu gibi) en kolay erişilebilir olanıdır. Steam Atölyesi aracılığıyla (yeni sekmede açılır).

OKU  Total War: Warhammer 3 DLC'si giderek pahalılaşıyor ve topluluk isyan ediyor: 'Unutmayın, bizim onlara olduğundan daha çok onların bize ihtiyacı var'


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.