Oyun Haberleri

Dead Island 2 Dev, Geri Dönen Silah Dayanıklılık Sistemini Tartışıyor

dead island 2 weapon

Silah dayanıklılığı geri dönüyor Ölü Ada 2, oyun yönetmeni David Stenton ile Dambuster Studios’un bazen tartışmalı olan bu özelliği nasıl kullanmaya çalıştığını tartışıyor. Genel olarak konuşursak, video oyunlarında silah dayanıklılığıyla ilgili sorunlar, favorileri kaybetmek veya güçlü, destansı silahların, aksi takdirde gerçekten olmaması gerektiği halde kırılmasına neden olur. Ancak silah dayanıklılığı Ölü Ada 2 Stenton’ın son sözlerine göre, oyuncuları sınırlamaz, onlara daha fazla özgürlük verir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ölü Ada 2 ilk teaser’ı 2014 yılına kadar uzanıyor. O zamandan beri, birkaç el değiştirdi ve bazı değişikliklere uğradı, oyun kısa süre önce “yeniden ortaya çıktı” ve yeni bir çıkış tarihi aldı. Nisan için. Geliştirici biraz oyun, ayrıntılı özel yetenekler ve daha fazlasını gösterdi ve jüri hala açık olmasa da, silah dayanıklılık sisteminde bile umut verici bir halef gibi görünüyor.

İLGİLİ: Dead Island 2 Ryan’ın Özel Yeteneklerini Detaylandırıyor

Game Informer ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Stent, silah dayanıklılık sistemini daha fazla oyuncu seçeneğini teşvik etmek için bir araç olarak adlandırdı. Ölü Ada 2oyunu. Oyunun “bir hayatta kalma simülatörü veya hayatta kalma korku oyunu olmaya çalışmadığını” belirten Stenton’ın açıkladığı gibi oyun, silah dayanıklılığı konusunda çok gevşek. Bunun yerine, bu sistem oyuncuları çalışma tezgahına dönmeye ve seçeneklerini değerlendirmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır. Örneğin, silahı tamir edebilir, silahın seviyesine göre ödeme yapabilir, bir satıcıdan önceden modifiye edilmiş yeni bir silah satın alabilir veya başka bir silaha yeni bir mod ve bazı bileşenler uygulayabilirler. Stenton özetledi Ölü Ada 2‘in silah dayanıklılık sistemi, “bu, oyuncuya seçenekler sunmak ve onları bir çalışma tezgahına geri dönüp yeni bir şeyler denemeye teşvik etmekle ilgili.”

OKU  Daha Gerçekçi Yüz Modelleri ve Animasyonlar Oluşturmak için EA Patent Sistemi

Dead-Island-2-Oyun-Vitrini-FPS-Yakın Dövüş

Game Informer’dan Wesley LeBlanc, oynadıktan sonra şunu ekledi: Ölü Ada 2 Yaklaşık 8 saat boyunca, silahın dayanıklılığı hakkında hiçbir zaman çok fazla düşünmedi. Bu süre zarfında en sevdiği silahları kaybederken bile, oyunu oynarken “yeni bir favori muhtemelen çok uzak değil” diye yüzlercesi ile karşılaştığını söyledi. Ölü Ada 2 Hala birkaç ay var, bu nedenle kamuoyu açık bir şekilde havada kalıyor, ancak bunlar geliştiricinin iyi hamleleri ve şimdiye kadarki iyi ilk izlenimler gibi görünüyor.

Lansmandan önceki haftalarda, hayranlar hakkında daha fazla şey öğrenmeye devam etmeyi bekleyebilirler. Ölü Ada 2karakterleri, dövüşü, hikayesi ve daha fazlası. Ve birkaç kısa ay içinde Hell-A’yı da araştıracaklar.

Ölü Ada 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için 28 Nisan’da çıkıyor.

DAHA: 2023’ün En Çok Beklenen 20 Oyunu

Kaynak: Game Informer

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir