Oyun Haberleri

Destiny 2 moda tutkunları nihayet stil anlayışları için planlanandan daha erken ödüllendirilecek

Destiny 2 Season of Definance armor

Şu anda Destiny 2 oynamamın birincil nedeni, yakışıklı Koruyucum için yeni konular bulmaktır – Sırf bir dahaki sefere insanlığı kurtarmak zorunda kaldığımda marjinal olarak daha havalı görünebilmek için sonsuz varoluşsal tehditleri durduracağım. Ve yaklaşan sezon ortası yaması ile moda tutkunları nihayet iyi giyindikleri için takdir toplayacaklar.

Ayrıntılı olarak Bu Hafta Bungie’de (yeni sekmede açılır)– ekibin ayrıca üçüncü taraf çevresel dolandırıcılara yönelik büyük bir baskıyı duyurduğu yer (yeni sekmede açılır)—moda övgüleri yakında geliyor. Lightfall’da tanıtılan övgüler, oyuncuların Guardian Rank sistemiyle de bağlantılı olan iyi takım arkadaşları oldukları için Guardian arkadaşlarını ödüllendirmenin bir yoludur. Birlikte iyi oynamayı teşvik eder ve diğer oyuncuların sizin iyi bir yumurta olduğunuzu bilmesini sağlar. Ve yakında, oyunculara damlamaları için övgüler vermek mümkün olacak.

Bungie, sistemi geliştirirken oyuncuların bu tarz bir övgü istemesini bekliyordu, ancak uygulanabilmesi için zamanı doldu.

Player Identity ekibi, “Övgüleri ilk geliştirirken, moda odaklı bir Takdirin çok isteneceğine dair sinsi bir şüphemiz vardı,” diyor. “Uzun süreli oyun testlerine devam ettikçe, ihtiyaç daha da belirgin hale geldi – ancak o zamana kadar 20. Sezon’a yeni bir şey ekleme noktasını geçmiştik ve yalnızca halihazırda sahip olduklarımızı ayarlayıp ayarlayabildik.”

Sezon 21’e dahil edilecekti, ancak görünüşe göre oyuncu geri bildirimleri ekibi sezon ortası yamasına kadar olan zaman dilimini hızlandırmaya teşvik etti. Bungie, En İyi Giyinen övgüsünün büyük bir puanla gelmeyeceğini, ancak “moda asla en yüksek puanı almakla ilgili değildir, sadece en çok övgüyü almaktır” diyor.

Ayrıca, hangi etkinliklerin bu yeni takdiri yerine getirmenize izin vereceği konusunda da kısıtlamalar olacaktır. Spesifik olarak, “önemli bir iletişime veya takım oyununa dayanmayan eşleştirmeli etkinlikler”. Bu nedenle, klanınızla mücadele edebileceğiniz baskınlar ve zindanlar gibi şeyler, arkadaşlarınızı takdirle ödüllendirmenize izin vermez.

OKU  AMD'nin yeni duyurduğu RX 6750 GRE kartları RTX 4060'ın güçlü rakipleridir, ancak bunları batıdaki raflarda bulamayacaksınız

Güncellemenin önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyor, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun!

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.