Oyun Haberleri

Destiny 2 Player %600’den Fazla Artan Glaive Hasarı Vermenin Bir Yolunu Buldu

Destiny 2 Glaive

A Kader 2 Oyuncu, en son Season of the Seraph içeriğinde bir kılıçla %600’ün üzerinde hasar vermenin bir yöntemini keşfetti. Glaive kullanımı artmaya mahkumdur Kader 2 Yeni keşfedilen yöntem sayesinde Season of the Seraph, oyunun en zorlu patronlarına yıkıcı hasar vermek için mükemmel olan yeni bir kılıç içeriyor.


İçinde Kader 2 Season of the Seraph, oyunculara Rasputin’i eski ihtişamına kavuşturmak ve diğer yandan Xivu Arath’ın güçlerinden korumakla görevlendirilir. Sezon, 6 Aralık’ta aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda içerik tanıttı: Assassin’s Creed zırh, yeni hikaye görevleri, Battlegrounds görevleri ve yepyeni teçhizat. Ayrıca, en son sezon, Master Lost Sectors ve sezonluk zindan gibi oyunsonu içeriklerini oynarken avantaj elde etmek için sezonluk modlara sahip yeni bir eser sunuyor. Sezonluk modları, güçlü alt sınıf yeteneklerini ve yeni silahları birleştirirken, oyuncular oyunun birçok zorluğuna meydan okuyan güçlü teçhizat setleri oluşturabilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Destiny 2, Assassin’s Creed Zırhını Gösteriyor

Kader 2 oyuncu ve YouTuber Plunderthabooty, bıçak hasarını %600’ün üzerinde artırmaya yardımcı olan ve yüksek hasar direnci sunan yeni bir Solar Titan yapısı oluşturdu. Plunderthabooty’nin Titan yapısı, lansmanından bu yana mevcut olan tüm kılıçları kullanır. Kader 2: Cadı Kraliçe, ancak yeni Kelgorath kılıcının Yargısı çok güçlü bir seçenek gibi görünüyor. Kelgorath’ın Yargısı kılıcı, kılıç mermisinin son vuruşlarından sonra yakın dövüş hasarını artıran Yakın Dövüşe Yakın avantajıyla yuvarlanabilir. Bir Titan’ın Solar yetenekleri, yönleri ve parçaları, kılıçla verilen genel hasarı inanılmaz bir miktara çıkarabilir.

OKU  200$'a bu hızlı 240Hz oyun monitörüyle rekabet gücünüzü koruyun

Kader 2’ler Traktör Topu, etkilenen düşmanlara %30 hasar debuffı sağladığı için Solar Titan yapısını tamamlar. Solar Titan’ın fırlatılabilir çekici, çarpma anında Radiant ve Restoration yeteneklerinin kullanılmasını sağlar, böylece oyuncular kılıcın yakın dövüş saldırılarını gerçekleştirirken iyileşebilir ve ekstra hasar verebilir. Ayrıca Sol Invictus Titan yeteneği, daha fazla iyileştirme için çekiç darbesinde güneş lekeleri oluşturur. Ember of Empyrean ve Ember of Solace gibi alt sınıf parçaları, yetenek süresini daha da uzatacaktır.

Plunderthabooty’nin Titan yapısı delicesine güçlüdür ve kısa sürede çalışmasını sağlar. Kader 2’nin patronları oyunun kapsamlı PvE içeriği listesi aracılığıyla. Glaive hasarındaki %600’ün üzerindeki artış, Solar Titans’ın Kader 2 zindanlarda ve Master seviyesinde zorluk çeken etkinliklerde ateş timleri için daha da büyük bir kullanıma sahiptir. Bununla birlikte, baskınlardaki kullanımı oyun mekaniği ve bulmacalar nedeniyle değişebilir.

Bungie muhtemelen kılıçların ve güneş Titanlarının şu anki durumunda yapabileceği muazzam hasarı dengeleyecektir. Kader 2 sandbox daha sonraki bir tarihte. Şimdilik oyuncular, oyunun birçok zorluklarını kolaylıkla aşan güçlü bir yapının tadını çıkarabilirler.

Kader 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

OKU  İşte Valorant'ın ilerleme sistemine gelen güncellemeler

DAHA: Destiny 2’nin Yeni Mevsimlik Silahları, Warmind Hücrelerini Doğurmalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.