Oyun Haberleri

Five Nights at Freddy’s filmi 8 yıllık söylentiler, yeniden başlatmalar ve sızıntıların ardından ilk fragmanını aldı

Five Nights at Freddy's filmi 8 yıllık söylentiler, yeniden başlatmalar ve sızıntıların ardından ilk fragmanını aldı

Five Nights at Freddy’s oyunlarının artık yetişkinlerin onlar için nostalji yaşayabilecekleri kadar eski olduğunu ve şimdi -ilk oyunun çıkışından dokuz yıl sonra- Hollywood’un sonunda para kazanmaya hazır olduğunu tam bir dehşetle söylüyorum. BT. Freddy’nin Beş Gece filmi, eski VHS efektlerini, ürkütücü robo-hayvanları ve bir restoranda çok kötü vakit geçiren bir adamı gösteren ilk fragmanını aldı.

Kısacası Five Nights at Freddy’s gibi görünüyor ve bu yıl 27 Ekim’de sinemalarda ve Peacock yayın hizmetinde gösterime girecek.

Bunun bir haftadan uzun bir süre önce sızan ve çok sayıda FNAF hayranının izlemekten kaçındığı fragmanla aynı olduğunu düşünmüyorum, ancak eminim ki sızıntıdan daha keyifli bir izleme deneyimi. Sızıntı gerçekleştiğinde, FNAF yaratıcısı Scott Cawthon hayranlardan “görsel efektler ve uygun seslerle düzenlenmiş ve cilalanmış bitmiş bir ürün” beklemelerini istedi ve şimdi anladılar. Artı, bu seferkinin bilgisayar ekranından birinin telefonuna kaydedilmeme lüksü var.

Bir FNAF filmi projesi neredeyse oyunların kendisi kadar eskidir. İlk olarak 2015’te bir filmin yapım aşamasında olduğu bildirildi, ancak sonunda buharlaştı. Bundan sonra haklar Blumhouse tarafından alındı, ancak Cawthon doğru senaryoda karar kılana kadar yapımı ertelemeye karar verdiğinde bu gecikmelerle karşılaştı.

Muhtemelen (umarım) onu bulmuştur. Ve oyun serisine aşırı aşina olduğumu söyleyemesem de, fragman benim için kesinlikle FNAF’ı seviyor. Korkunç animatronikleriniz, şık Chuck E. Cheese dekorunuz, atlama korkularınız ve ironiniz var. 47 saniyelik bir fragman bağlamında, iyi bir araya gelmiş gibi görünüyor. Film olarak mı? Peki, Ekim ayında öğrenebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #655: 5 Nisan Çarşamba