Oyun Haberleri

Forspoken’ın İlk Saati Sızdı

forspoken title image frey magic parkour

ilk saat unutulmuşSquare Enix’in yaklaşan aksiyon RPG’si, oyunun PS5 sürümünde temel ekran görüntüsü olarak çevrimiçi olarak sızdırıldı. Oyunun ilk birkaç ara sahnesini ve ilk oynanış saatini bozmaktan kaçınmak isteyen hayranlar unutulmuş oyuna herhangi bir özellik veya açığa çıkmamış içerik hakkında bilgi sahibi olmadan girmek için videoyu izlemekten kaçınmalıdır.


unutulmuş New York City’deki hayatından, Break’in ülkeyi ve sakinlerini rahatsız ettiği güzel ama tehlikeli fantezi diyarı Athia’ya itilen bir kahraman olan Frey Holland’ın hikayesini takip ediyor. Görünürde Break’e karşı dayanıklı ya da dayanıklı olan Frey, Athia’yı pençelerinden kurtarmak ve ülkeyi eski ihtişamına kavuşturmak için bir yolculuğa çıkar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Forspoken, Ağır PC Sistem Gereksinimlerini Açıklıyor

Insider Gaming, ilk saat için bir sızıntı hakkında bir hikaye yayınladı. unutulmuş, ekran yakalama videosu ile tamamlandı. Sızıntı, ResetEra Forumları aracılığıyla gelir ve kendini gösterir. unutulmuşoyunun biraz geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, oyunun ilk ara sahneleri, bazı oyun görüntüleri, oyun içi öğeler, dövüş ve daha fazlası. Videoda resmi olarak açıklanmayan pek bir şey yok ama oyunla ilgili yayınlanan resmi bilgilerde kesinlikle gösterilmeyen birkaç şey var. Videoyu izlemekle ilgilenen hayranlar, bu makalenin altındaki kaynak bağlantısını Insider Gaming’in gönderisine kadar takip edebilir.

büyü kullanarak unutulmuş frey hollanda

unutulmuş 2023’ün ilk büyük açık dünya oyunlarından biridir ve 24 Ocak’ta bir haftadan kısa bir süre içinde çıkacaktır. Oyun birkaç kez ertelendi ve sonunda çıkışa hazır ve pek çok hayran aksiyona el atacağı için heyecanlı. Oyunun büyülü savaşına katılabilmeleri ve benzersiz sihirli parkur sistemini kullanarak dünyayı dolaşabilmeleri için RPG çıkar çıkmaz.

Dünyanın dört bir yanındaki birçok hayran, yakın zamanda güncellenen unutulmuş demo ve oyunun savaşını ve parkur geçişini uygularken düzinelerce saatin içine akıyor. Demo, haritanın sanal alan tarzı bir alanında yer alır ve burada oyuncular serbestçe dolaşabilir ve keşfedebilir, aynı zamanda belirli daha küçük hedeflere ulaşmak için alanlar belirleyecektir.

Hakkında çok fazla tartışma olsa da unutulmuş Ağır PC sistem gereksinimleri, Denuvo DRM kullanımı, inceleme ambargosunun geç piyasaya sürülmesi ve daha fazlası dahil olmak üzere internetin dört bir yanında, oyunun ön siparişini veren ve epeydir bekleyen birçok hayran için oyunun yutturmacası hala çok gerçek. serbest bırakılması için biraz zaman.

unutulmuş PC ve PS5 için 24 Ocak’ta çıkıyor.

DAHA FAZLA: Forspoken’s Trophy List Bir Collectathon’da İpuçları

Kaynak: İçeriden Öğrenen Oyun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Geliştiriciler ve mod geliştiriciler artık AMD'nin en iyi yükseltme algoritmasını oyunlara özgürce ekleyebilir
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir