Oyun Haberleri

Garip Pokemon Scarlet ve Violet Glitch, Slowpoke’un Başından Büyüyen Bir Ağacı Varmış Gibi Görünmesini Sağlıyor

pokemon-scarlet-and-violet-slowpoke-glitch

yeni Pokemon Kızıl ve Menekşe Aksaklık ortaya çıktı, bir oyuncu Slowpoke’unun kafasının dışında bir ağaç çıkarmış gibi görünen bir görüntüsünü yayınladı. Bu, Slowpoke’un konumu Pokemon Kızıl ve Menekşe açık dünya tesadüfen bir ağaçla dizildi ve birbirlerine çarptılar.


Pokemon Kızıl ve Menekşe hayranları arasında çok popüler olmuştur. pokemon franchise ve bazı yeni oyun öğelerini uyguladığı için övgü aldı. Bunlar, oyuncuların artık oyun boyunca doğrusal bir ilerleme yoluna girmediği bir açık dünya keşif öğesinin yanı sıra Terastallization adlı yeni bir savaş mekaniğini içerir. Bu, oyuncuların Pokemon’larını güçlendirmelerine ve onlara avantaj sağlamak için farklı mekaniklerin kilidini açmalarına izin verdiği için önceki oyunlardaki Mega Evolution’a benzer. Pokemon Kızıl ve Menekşe pek çok hata da vardı, ancak genel olarak bunlar bir şekilde oyuncu deneyimini önemli ölçüde etkilememeyi başardı.

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Player’ın Tinkatuff’ı Savaş Sırasında Uçurumdan Düşüyor

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nukerradiation77 adlı oyuncu, eğlenceli bir fotoğraf paylaştı. pokemon subreddit, Slowpoke’larını sözde Terastalling’in ortasında başından bir ağaç fışkırırken gösteriyor. Resmin üzerinde “Slowpoke, Çimen tipine terastalize oldu!” yazan bir metin var. Pokemon’un görünüşünü ve türünü Tera Türüne uyacak şekilde değiştirebileceği yeni Terastalization mekaniğine gönderme yapıyor. Bir Pokemon Terastalize olduğunda, daha kristalize ve parlak görünmek için görünümlerini değiştirirler ve genellikle dönüştükleri Tera Tipine atıfta bulunan yeni bir modele sahip olurlar. Ayrıca, Smogon rekabette bir Terastallization yasağını düşündüğü için oldukça güçlü olabilir. pokemon.

Terastalizing çok mu ileri gitti? pokemondan

OKU  Yaklaşık 10 yıl sonra Avustralyalı geliştirici Samurai Punk kapanıyor

Bu durumda, elbette, Nukerradiation77’nin Slowpoke’u aslında Terastalizing değildi, ancak ağacın yerleşimi harika bir şaka ve Reddit gönderisi için mükemmel bir fırsat sağladı. Drakloak gibi aslında Terastalize olan Pokemon Pokemon Kızıl ve Menekşe, benzersiz görünümleri ve gelişmiş savaş performansları sayesinde kolayca ayırt edilebilirler. Oyuncuların genellikle tek oyunculu hikaye modunda benimsediği, çok ilginç bir savaş mekaniği gibi görünüyor.

Tabii ki, ne kadar komik olsa da pokemon Hayranlar, Nukerradiation77’nin Slowpoke görüntüsünü buluyor, bu hala bazı hataların göstergesi. Kızıl ve Menekşe. Oyunların piyasaya sürülmesinden bu yana sadece bir ay geçti, ancak Game Freak gibi büyük bir şirketten oyuncuların bazı önemli hata düzeltmeleri yapmasını beklemek mantıklı görünüyor. 1.1 Güncellemesi için Pokemon Kızıl ve Menekşe bazı küçük hata düzeltmeleri getirdi, oyuncular hala daha büyük sorunların düzeltilmesini bekliyor. Buna rağmen, hayranlar hala en yenilerle eğleniyor gibi görünüyor. pokemon oyunlar ve hiç şüphe yok ki durum böyle olmaya devam edecek.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet, Pokemon Legends: Arceus’un Kurduğu Şeyi Parçalıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir