Oyun Haberleri

Genshin Impact Oyuncuları 3.4 Güncellemesinde Yaoyao’yu Ücretsiz Alacak

Genshin Impact character Yaoyao

Genshin Etkisi oyuncular, yakın zamanda duyurulan Yaoyao da dahil olmak üzere, yaklaşan güncellemede ücretsiz bir dört yıldızlı karakter seçme seçeneğine sahip olabilir. Mevcut Sumeru Archon Quest’te birden çok kez yer almış olan Alhaitham adlı başka bir karakterle birlikte bir sonraki güncelleme için onaylandı.


Sonraki Genshin Etkisi 3.4 güncellemesi, Çin Yeni Yılı’nı kutlayan yıllık bir etkinlik olan Fener Ayini Festivali’ni tanıtacak. Bu, oyunculara genellikle birkaç heyecan verici görevi tamamlayarak çeşitli öğeler ve karakterler edinme şansı veren oyundaki en önemli olaylardan biridir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Rahatsız Edici Genshin Impact Videosu Paimon’un Hilichurls ile Dövüştüğünü Gösteriyor

GenshinImpactUp adlı bir Twitter hesabına göre, oyuncuların ücretsiz bir tane seçmesine izin verilecek. Genshin Etkisi Önceki festivalde olduğu gibi, hikayesi Liyue ana bölgesi ile ilgili olan dört yıldızlı karakter. Oyundaki her ulus gerçek hayattaki bir konuma dayanmaktadır ve Liyue’nin Çin’i temsil etmesi, Fener Ayini Festivali’nin her zaman bu bölgede düzenlenmesinin ana nedenidir. Bir önceki festivalde oyuncular, o zamanlar yepyeni bir karakter olan Yun Jin’in de dahil olduğu ücretsiz bir dört yıldızlı birim sunmadan önce “Yılın Dileklerini Yazan Yıldızlar”ı tamamlamıştı. Bu, Yaoyao’nun aynı etkinliğe katılmasının beklenebileceği anlamına gelir; ancak, takımyıldız seviyelerini oluşturmak isteyen oyuncular muhtemelen sancağında dilek tutmalıdır.

OKU  Intel'in yeni nesil Battlemage GPU'sunu küçülttüğü söyleniyor

Oyuncular, Yaoyao’nun oynanabilir kadroya katılan ilk Dendro karakteri olmasını beklese de, onun Sumeru’dan olmaması muhtemelen HoYoverse’nin onu önceki güncellemelerde tanıtmasını engelledi. Son sızıntılara göre Yaoyao’nun, hayranların gözdesi Pyro katalizörü Klee’ye benzer bir kişiliğe sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, bir DPS birimi olarak kabul edilen Klee’nin aksine, Yaoyao görünüşe göre bir şifacı ve saha dışı destek olacak.

Tüm oyun stili, sahaya yerleştirilebilen Yuegui adlı tavşan benzeri bir cihaz etrafında dönecek. Yuegui, düşmanları vurduğunda patlayan ve Dendro hasarı veren Beyaz Yeşim Turplarını sahanın her yerine fırlatır. Element Patlamasını etkinleştirmek, bu turpların yakındaki ekip üyelerini iyileştirmesini sağlayacak ve bu da onu harika bir hale getirebilir. Genshin Etkisi şifacı çünkü sahaya en fazla üç farklı Yuegui cihazı yerleştirilebilir.

Daha önce bir katalizör kullanıcısı olduğu söylense de, son zamanlarda Genshin Etkisi oynanış videosu sızıntıları, onun bir sırıkla silah kullanacağını doğruladı. Kesin çıkış tarihi hakkında, yaklaşmakta olan iki pankarttan birinde görüneceğinin onaylanması dışında hala resmi bir bilgi yok. Genshin Etkisi Ocak ayının ortalarında gelmesi beklenen 3.4 güncellemesi.

Genshin Etkisi artık mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Onaylanmış bir çıkış tarihi olmayan bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

OKU  Bu sevimli çiftlik simülasyonu, düzinelerce sevimli hayvan yetiştirmenizi ve sonra onlardan biri olmanızı sağlar.

DAHA FAZLA: Genshin Impact: Genius Invokation TCG’de En İyi Ekipman Kartları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir