Oyun Haberleri

Genshin Impact, tek seferlik bir böcek dövüşü oyun modu alıyor

Genshin Impact

HoYoverse, Genshin Impact’in çeşitli etkinlikleri ve yaklaşan 3.4 güncellemesi için tuhaf mini oyunlar yaratmaya yabancı değil (yeni sekmede açılır) farklı değil Atıcılar, ritim oyunları ve hatta değiş tokuş kart oyunlarımız oldu – bunlardan ikincisi kendi kalıcı moduna dönmeyi başardı. Bu sefer bir dövüş oyunu. Bir böcek dövüş oyunu.

Coğrafi koca Arataki Itto (yeni sekmede açılır) böceklere olan sevgisi ve böcek savaşlarının özel bir tek seferlik moda dönüştürülmesiyle başka bir etkinliğin ön saflarında yer alıyor. HoYoverse, her zaman olduğu gibi, etkinlik adlarını çok fazla uzatmaktan korkmuyor, buna Yüce Arataki Olağanüstü ve Heyecan Verici Extreme Beetle Brawl deniyor. IGN’ye göre (yeni sekmede açılır)mod, Gezgin’in Inazuma’ya dönmesini ve Arataki çetesini bol bol böcek dövüşünün ortasında bulmasını sağlayacak.

Mod, bir dayanıklılık ölçer ile birlikte bir hamle hareketine ve bir geri adıma sahip böceklerle bir 2D dövüşçüye benziyor. Amaç, dayanıklılık çubuğunuzu göz önünde bulundurarak düşman böceğine sağlığını tüketmek için yeterli kez saldırmak, gerektiğinde hasardan kaçınmak ve dayanıklılığı biraz geri kazanmak için geri çekilmek. Çok Genshin bir şekilde inanılmaz derecede aptalca görünüyor ve Arataki Itto’nun böceklere olan takıntısı ve onları savaşta yenmesi hakkındaki şakayı daha fazla oynamanın güzel bir yolu.

r/Genshin_Impact’ten onikabuto_battle_event

Böceğiniz aynı zamanda rakibinizin çok daha güçlü olan geyiğinden çok daha… böcek gibi görünüyor, bu da görünüşe göre onlara karşılıklı darbeler söz konusu olduğunda avantaj sağlayacak. Eğlenceli bir moda benziyor ve HoYoverse’nin bu sınırlı süreli etkinlikleri, daha geniş oyunda her zaman yeri olmayan daha küçük, daha niş oyun modlarını denemek için kullanması gerçekten hoşuma gidiyor.

Genshin Impact 3.4 güncellemesi, Alhaitham ve Xiao için pankartlar ve yeni Sumeru konumu Hadramaveth Çölü ile başlayacak şekilde 18 Ocak’ta yayınlanacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  En iyi Fallout oyunları Epic Store'da tamamen ücretsiz
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir