Oyun Haberleri

Henry Cavill’in Amazon için bir Warhammer 40K dizisinde rol almak ve yapımcılığını üstlenmek için görüşmelerde bulunduğu bildirildi.

Henry Cavill

PC oyunlarının resmi olmayan elçisi için olaylı bir dönem oldu. Ekim ayında Henry Cavill, Superman rolüne geri döneceğini duyurdu ve Kasım ayında The Witcher’daki Geralt rolünden ayrıldığını öğrendik. Sonra, bir sonraki film karakterin daha genç bir versiyonuna odaklanan bir yeniden başlatma olacak şekilde, Süpermen’i oynamayacağı ortaya çıktı.

Bunların hepsi Cavill’i yarım bıraktı. Adeptus Custodes ordusunu boyamayı bitirecek zamanı olacak mı? Belki de değil. The Hollywood Reporter’a göre (yeni sekmede açılır)Cavill, Warhammer 40,000’e dayanan bir dizide başka bir rüya rolü bulmuş olabilir.

Bu Rahul Kohli’yi mutlu etmeli. iZombie ve Supergirl’de rol alan oyuncu ve oyuncu, tweet attı (yeni sekmede açılır) haber çıkmadan kısa bir süre önce, “Hey Henry, siktir git, hadi bir Warhammer filmi/mini dizi yapalım.”

The Hollywood Reporter, Cavill’in “yıldız ve yönetici yapımcılığa bağlı” olduğunu söyledi ve ayrıca dizinin Amazon tarafından “kurulduğunu” kaydetti. “Amazon, Games Workshop tarafından üretilen oyunun hakları için aylarca süren müzakerelerin ve hakları arayan rakip şirketleri savuşturmanın ardından son görüşmelerini yapıyor.”

Tabii ki, tartışılan anlaşma ne olursa olsun başarısız olabilir ve büyük isimlerin eklendiği TV şovlarıyla ilgili pek çok duyuru asla gerçekleşmez. 2019’da, direksiyon başında Frank Spotnitz’in Big Light Productions ile, Inquisitor Eisenhorn’un oynadığı Warhammer 40.000 romanından uyarlanacak bir uyarlama duyurulmuştu. Bununla ilgili bir şey duymayalı birkaç yıl oldu, ancak hala yapım aşamasında olduğunu varsayarsak, Cavill’i kadroya almak için kesinlikle uygun bir rol olurdu.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dying Light 2 Yaması DRM'yi Kaldırır, Nvidia DLSS 3'ü Uygular