Oyun Haberleri

Hitman Hayranı, Ajan 47’nin Saçla Nasıl Görüneceğini Açıkladı

hitman-agent-47-with-hair

Yeni bir görüntü, ünlü kel kahraman Ajan 47’nin ortaya çıktığını ortaya koyuyor. tetikçi video oyunları ve filmler, başındaki ve yüzündeki saçlarla çok farklı görünüyor. Tanıdık gri takımı, kırmızı kravatı ve alamet-i farikası olan kaşlarını çatması olmadan, yoldan geçenler ortalığı alt üst eden acımasız başrol oyuncusunu asla tanıyamayabilir. tetikçi Franchise’ı küresel bir başarıya dönüştürün.


bu tetikçi oyunların geçmişi 20 yıldan daha eskiye, 2000’deki orijinal PC sürümüne kadar uzanıyor. O sallantılı ama umut verici ilk girişten bu yana, seri, aşağıdakiler gibi büyük yayıncılarla çalışan (ve bazı durumlarda onlara ait olan) Io Interactive tarafından geliştirilen çok sayıda devam oyunu gördü. Eidos Interactive ve Warner Bros. Yeni girişler genellikle çok iyi sonuç verir ve tetikçi bağışlama 2022’de 10 yaşına giren en iyi 5 gizli oyundan biriydi. 2016’da başlayan yeni bir üçleme, kelliğin güzel olduğunu bir kez daha kanıtlayarak seriye yeni bir başarı getirdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Ajan 47 Aktörü Hitman Filmine “Pile of S —” Adını Verdi

Şimdi, FaceApp yazılımının yardımıyla, Reddit’teki Laenoric adlı bir hayran, Ajan 47’nin daha fazla (ve daha çok) saçı olsaydı nasıl görünebileceğine dair bir fikir verdi. Suikastçının dalgalı saçları ve gür kızıl sakalı Kratos’a tüysüz kahraman hayranlarının bildiğinden daha yakın olduğundan, tanıdık bir görüntü aniden farklı görünür. Yine de bu adil bir oyundur, çünkü çok uzun zaman önce makyaj tam tersine gitti. Savaş Tanrısı Ragnarok mod, Kratos’un sakalını kaldırdı. Bazı sanatçıların verdiğini, diğer sanatçılar alabilir.

Ajan 47 saçla nasıl görünürdü? oyun oynamaktan

Ajan 47’ye bir sonraki görevinde tam bir sakal iyi görünebilir. Zangief de dahil olmak üzere, ortam boyunca şanlı sakalları olan sevilen oyun karakterlerinin uzun bir listesi var. sokak dövüşçüsü serisi ve Dr. Light aynı geliştiricide Büyük adam oyunlar. Aslında Capcom genel olarak sakal dostu olma eğilimindedir, ancak Blizzard ve LucasArts gibi batılı geliştiriciler de biraz sakalın medyada unutulmaz karakterler yaratmada uzun bir yol kat edebileceğini kanıtladılar.

OKU  Komik Dead Space Klipsi, Oyuncuların Hat Tabancasını Kullanırken Neden Dikkatli Olması Gerektiğini Gösteriyor

Dünyayı dolaşan karakter gelecekteki bir oyunda saç sporu yapsa da, kulağa yaklaşan oyun gibi geliyor. tetikçi Dizi, Ajan 47’yi en az bir süre daha saçıyla gösterecek. Öte yandan, son aylarda bu gösteri hakkında pek fazla bilgi bulunmadı, bu da aslında gün ışığını görmeyebileceğini gösteriyor. Bir şey değişene kadar, FaceApp sürümü hayranların görebileceği kadar yakında olabilir tetikçiHer zaman hak ettiğini bildikleri cüretkar sakallı Ajan 47.

DAHA: Xbox Game Pass’te Denemeniz Gereken Stealth Oyunları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir