Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy, Oyunculara Seçmen Şapkanın Nasıl Çalıştığını Hatırlatıyor

hogwarts-legacy-sorting-hat-houses

Hogwarts Mirası oyunculara Hogwarts’ın ikonik Seçmen Şapkasının oyun içinde beklenenden biraz farklı çalışacağını hatırlattı. sadık kalmasına rağmen Harry Potter birçok yönden franchise, Hogwarts Mirası oyuncuların kendi maceralarını kontrol etmelerine izin vermeyi amaçlayacaktır.


Evlerin önemli bir parçası olduğu onaylandı Hogwarts Mirası, dört Hogwarts Binasının her birini çok belirgin bir şekilde gösteren Hogwarts Büyük Salonunun kısa süre önce ortaya çıkan çarpıcı bir görüntüsü ile. İçinde Harry Potter, öğrenciler tipik olarak, bir zamanlar Godric Gryffindor’a ait olan duyarlı bir şapka olan Seçmen Şapka tarafından bir Ev’e ayrılır. Birkaç istisna dışında, örneğin Harry Potter şapkanın Slytherin yerine Gryffindor’a girmesini istediğinde, Seçmen Şapka’nın kararı her zaman nihai olmuştur ve tipik olarak tasnif edilen öğrencinin herhangi bir girdisini içermez.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Hogwarts Legacy Şifalı İksir Malzemelerini Ortaya Çıkardı

Ancak, son bir tweet’te Hogwarts Mirası, oyun oyunculara “hangi Haneye ait oldukları konusunda son sözün her zaman cadı veya büyücüye ait olduğunu” hatırlattı. Oyunda Seçmen Şapka’nın varlığını doğrulamakla kalmayan tweet, oyuncuların şapkanın orijinal kararından memnun kalmamaları durumunda kendi Hogwarts Binalarını seçebileceklerini ima ediyor. İle Hogwarts Mirası Muazzam bir açık dünya deneyimi olacak şekilde tasarlanan oyun, açıkça oyunculara maceraları boyunca mümkün olduğu kadar çok özgürlük vermeye çalışıyor – bu Seçmen Şapkayı biraz değiştirmek anlamına gelse bile.

Oyunların başında bir oyuncunun kişilik tipine karar vermek için kişilik testleri ve diğer araçlar kullanılırken, Hogwarts Mirası Bu tweet, oyuncuların belirli bir Hogwarts Binasına atanmak istemeleri halinde, Seçmen Şapkanın nihai kararından vazgeçebileceklerini onaylıyor. Oyuncuları dörtlü gösteren yakın zamanda ortaya çıkan görüntülerle Hogwarts Mirası Ortak Odalarda, oyuncular zaten belirli bir evden hoşlanmaya başlamış olabilir ve bu özellik, Seçmen Şapka’nın emriyle bile karakterlerinin bu eve göre sıralanmasını sağlar.

OKU  Vampire Survivors Geliştiricisi Devam oyununun Olasılığı Konusunda Güncelleme Verdi

Seçmen Şapka, Seçmen Şapka’nın ikonik bir parçası olsa da Harry Potter dizi, yoğun vurgu Hogwarts Mirası her türden oyuncu için erişilebilir olması memnuniyetle karşılanır ve oyunun tekrar oynanabilirlik faktörüne sahip olmasını sağlar. Bu, oyuncuların olayları deneyimlemelerini sağlayacaktır. Hogwarts Mirası dört Hogwarts binasının her birinin karşısında.

Hogwarts Mirası PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 10 Şubat’ta, PS4 ve Xbox One için 4 Nisan’da ve Switch için 25 Temmuz’da çıkıyor.

DAHA FAZLA: Hogwarts Legacy’nin Karanlık Sanatlar Savaş Arenasını Deluxe Sürümde Saklamak Bir Hatadır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir