Oyun Haberleri

Horizon Forbidden West Sanat Yönetmeni Eşsiz Karakter Gölgelendirme Sistemini Öne Çıkarıyor

horizon-forbidden-west-story-trailer-image

Guerrilla Games’teki sanat yönetmeni, oyunlarda kullanılan benzersiz gölgeleme sistemini ayrıntılarıyla anlatıyor. Ufuk Yasak Batı. Guerrilla Games, Sony’nin PlayStation markası için oyunlar geliştiren ilk parti stüdyolarından biridir ve Ufuk Yasak Batı en son taksit Ufuk dizi.


bu Ufuk serisi, geçmişi ve içinde yaşadığı dünyanın tarihi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışmak için makinelerle dolu bir dünyayı dolaşan Aloy adlı genç bir kadını konu alan bir aksiyon-RPG’dir. Ufuk Yasak Batı Aloy’un hikayesini sürdürürken birçok yeni iyileştirme yaptı ve en dikkate değerlerinden biri grafik ve karakter modellerinde yapılan yükseltme oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Horizon MMORPG’nin Geliştirme Aşamasında Olduğu Bildirildi

Ufuk Yasak Batı Guerrilla Games tarafından geliştirilen şirket içi bir motor olan ve şu ana kadar diğer oyunlarda kullanılmış olan Decima motorunun kullanımına devam ediyor. Ölüm Büküm. Son zamanlarda, çevrimiçi hayranlar, Decima enginge’de yaratılan karakter modellerinin uygulanmasını övdü. Ufuk Yasak Batı, özellikle oyundaki Afrika kökenli karakterler hakkında. Stüdyo ve Sanat Yönetmeni Janbartvanbeek, Twitter’da viral görüntüyü fark etti ve bu başarıyı nasıl başardıklarına dair bazı bilgiler vermeye karar verdi.

OKU  Ghostwire: Tokyo'yu 6 milyon kişi oynadı

Tweet’te yönetmen, çalışmalarını iltifat eden orijinal postere teşekkür ediyor. Ufuk Yasak Batı ve herhangi bir etnik kökeni doğru cilt rengiyle doğru bir şekilde göstermek için ciltteki melanin ve kan dağılımını modelleyen benzersiz bir yaklaşım kullandıklarını açıklıyor. Janbartvanbeek ayrıca stüdyonun öfke ve kızarma gibi duygusal etkileri gösteren karakter modelleri yaratmasına izin verdiğine dikkat çekti.

Ufuk Yasak Batı her yönüyle çeşitlilik sunan bir oyundur. Dövüş, yan görevler ve oyuncuların yolculukları sırasında karşılaştıkları karakterlerin tümü ayrıntılandırılmıştır ve rol yapma oyununun bilimkurgu yönlerine sadık kalırken canlı hissettiren ve kendi dünyamızı anımsatan bir dünya yaratmaya yardımcı olur. Serinin pek çok hayranı, dünyasını yeniden ziyaret etmekten heyecan duyuyor. Ufuk son yaptığı duyuru ile Ufuk Yasak Batı PlayStation 5’e özel bir genişleme alıyor, ancak diğerleri DLC’nin PS4’ü atlamasına üzülüyor.

Guerilla Games’in bir kooperatif oluşturmayı dahil etmeye hazırlandığına dair son raporlar var. Ufuk oyun. Sony şu anda çeşitli oyunları bir hizmet olarak oyun olarak eklemek istediğini doğruladı ve hayranlar, serinin sonunda oynamak için bir çevrimiçi moda sahip olacağı konusunda uzun süredir spekülasyon yapıyor.

Ufuk Yasak Batı şimdi hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için çıktı.

DAHA FAZLA: Horizon Forbidden West: Aloy Şimdi Hangi Tehdidin Peşinde

OKU  Eğlenceli God of War Ragnarok Klibi Ejderhanın Bir Taşla Gökyüzünden Düştüğünü Gösteriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.