Oyun Haberleri

İşte The Game Awards’tan kara at hayranlarının favorisi olan ‘The Flute Guy’

İşte The Game Awards'tan kara at hayranlarının favorisi olan 'The Flute Guy'

Bu yılki Oyun Ödüllerinde yalnızca canlı bir etkinlikten gelebilecek birkaç sürpriz vardı⁠—Chris Judge kesinlikle yanlış bir şey yapmadı (yeni sekmede açılır) ve içgüdüsel olarak verdi ve bir genç sahneye gizlice girdi ve mikrofonu aldı (yeni sekmede açılır) gecenin sonunda Discord’dan anlaşılmaz bir şey söylemek için. 8 Aralık 2022 potasından üçüncü bir figür daha çıktı: The Game Awards’ın Yılın Oyunu adaylarını kutlayan müzikal karışıklığında her şeyi sahada bırakan birinci sınıf bir flütçü olan Pedro Eustache.

Oyun Ödülleri Orkestrası üzerine düşeni yaparken, etkinliğin canlı yayınını alan kameramanlar, çalarken son derece canlı ve hareketli olan Eustache’nin üzerinde oyalanmadan edemediler. Eustache ayrıca performansında dikkate değer bir virtüözlük sergiledi ve pota sırasında birçok kez enstrüman değiştirdi.

IGN’nin videosundaki 44. saniye işaretinde (yeni sekmede açılır) Sekansta, Eustache daha küçük, siyah bir nefesli çalıyor. Sadece 10 saniye sonra, daha geniş bir kalabalık çekiminde, onun büyük, kavisli bir flüte geçişini gözlemleyebilirsiniz ve Tanrı aşkına, 1:11’de çoktan farklı bir enstrüman çalıyor!

YouTube yorumları Eustache için övgülerle dolu ve Twitter “Flute Guy” için övgülerle çalkalandı. Gerçekten, insanlar zaten yaptı hayran sanatı (yeni sekmede açılır) ve video haraçları (yeni sekmede açılır) Eustache için. Sanatçının kendisi de ilgiye şöyle yanıt verdi: kısa video (yeni sekmede açılır). “Merhaba, ben Pedro Eustache, siz beni ‘Flütçü Adam’ olarak tanıyorsunuz,” diye söze başlıyor.

“Dün gece The Game Awards’dan sonra tüm sosyal medyada verdiğiniz kesinlikle harika yanıt için tüm kalbimle teşekkür etmek istedim. Tanrı sizi korusun.”

Daha fazla gör

Eustache’nin Oyun Ödülleri performansı, uzun ve hikayeli bir kariyerin yalnızca son durağıydı. Venezuela doğumlu sanatçı, Paul McCartney, John Williams ve Hans Zimmer gibi isimlerle işbirliği yaptı. Noclip belgeselcisi Danny O’Dwyer (yeni sekmede açılır) Eustache’nin bir dizi röportajda yer aldığına dikkat çekti. (yeni sekmede açılır) Zimmer ile 2021’deki Dune’un film müziğinin yapımında. Daha fazla Flute Guy istiyorsanız, sanatçının web sitesinde Pedro Eustache ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  İşte Hogwarts Legacy'nin sizin zaman diliminizde ne zaman yayınlanacağı


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.