Moda

Kate Middleton, Galler Prensesi olarak ilk taç anını yaşadı

Kate Middleton, Galler Prensesi olarak ilk taç anını yaşadı

Yeni Galler Prensesi veya eski Kate Middleton, son akşam yemeği partisinde kıskanılacak bir aksesuar takmıştı: merhum Prenses Diana’nın favorisi olan Kraliçe Mary’nin Aşığının Düğümlü Tacı. Parça gözyaşı incileri ve çok sayıda elmas içeriyor. Çok güzel ve tahmin edersiniz ki oldukça ağır.

Taç, rivayete göre Günlük posta“1914’te kraliyet kuyumcusu Garrard tarafından Kraliçe Mary’nin kişisel tasarımına, zaten ailesinin mülkiyetinde olan inciler ve elmaslar kullanılarak” ama aynı zamanda “büyükannesi Hessen Prensesi Augusta’ya ait olanın bir kopyası” , bu yüzden tam olarak kim olduğundan emin değilim. önce tasarladı, ama yine de sonunda onu birkaç kez giyen Diana’ya geçti.

Tim Graham/Getty Images

Kate, kayınpederi Kral III. Menüde, başına İleti“Windsor sülün dolması ve yabani mantarlı ızgara brill” idi. Tosttaki fasulyeden daha iyi, ama dürüst olmak gerekirse. İngiliz yemekleri, balık ve cips ile zirveye ulaştı.

Açıkçası, Prenses Catherine bir Eski Deniz Kuvvetleri tulumuna ünlü bir taç takmadı. Süslü beyaz bir elbise ve pelerin, merhum Kraliçe II. Elizabeth’in resmini taşıyan bir broş ve kraliyet mavisi bir kuşak giymişti. Pırlanta ve inci küpeleri, inci bileziği ve sedef debriyajı aile yadigârını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Chris Jackson/Getty Images
OKU  Hayatınızın başrol oyuncuları için 24 ışıltılı hediye
İlgili yazılar
Moda

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

Moda

Elizabeth Debicki, 2023 Altın Küre'de Prenses Diana'ya zarif bir saygı duruşunda bulundu

Moda

Kate Middleton, Noel'de hayırseverleri selamlamak için favori bir Alexander McQueen ceketi giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir