Moda

Kate Middleton, Galler Prensesi olarak ilk taç anını yaşadı

Kate Middleton, Galler Prensesi olarak ilk taç anını yaşadı

Yeni Galler Prensesi veya eski Kate Middleton, son akşam yemeği partisinde kıskanılacak bir aksesuar takmıştı: merhum Prenses Diana’nın favorisi olan Kraliçe Mary’nin Aşığının Düğümlü Tacı. Parça gözyaşı incileri ve çok sayıda elmas içeriyor. Çok güzel ve tahmin edersiniz ki oldukça ağır.

Taç, rivayete göre Günlük posta“1914’te kraliyet kuyumcusu Garrard tarafından Kraliçe Mary’nin kişisel tasarımına, zaten ailesinin mülkiyetinde olan inciler ve elmaslar kullanılarak” ama aynı zamanda “büyükannesi Hessen Prensesi Augusta’ya ait olanın bir kopyası” , bu yüzden tam olarak kim olduğundan emin değilim. önce tasarladı, ama yine de sonunda onu birkaç kez giyen Diana’ya geçti.

Tim Graham/Getty Images

Kate, kayınpederi Kral III. Menüde, başına İleti“Windsor sülün dolması ve yabani mantarlı ızgara brill” idi. Tosttaki fasulyeden daha iyi, ama dürüst olmak gerekirse. İngiliz yemekleri, balık ve cips ile zirveye ulaştı.

Açıkçası, Prenses Catherine bir Eski Deniz Kuvvetleri tulumuna ünlü bir taç takmadı. Süslü beyaz bir elbise ve pelerin, merhum Kraliçe II. Elizabeth’in resmini taşıyan bir broş ve kraliyet mavisi bir kuşak giymişti. Pırlanta ve inci küpeleri, inci bileziği ve sedef debriyajı aile yadigârını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Chris Jackson/Getty Images
OKU  Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton bahçe partisi için böyle giyiniyor

Moda

Resmi portreler, Kate Middleton'ın Taç Giyme Günü'nde merhum Kraliçe'ye gizli haraçını ortaya koyuyor

Moda

Kate Middleton, sürpriz bir yerel ziyaret için mükemmel bir yazlık blazer ve beyaz tişört giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir