Moda

Kate Middleton, yaklaşan Noel özel etkinliği için şeffaf elbise trendine atladı

Kate Middleton, yaklaşan Noel özel etkinliği için şeffaf elbise trendine atladı

Şimdi Galler Prensesi Catherine olan Kate Middleton, Noel partisi hayallerimizin ışıltılı, transparan elbisesini giydi.

11 Aralık’ta, Galler Prensi ve Prensesi’nin resmi Instagram hesabı, ikinci yıllık Noel özel etkinliğinden bir fotoğraf paylaştı. Kraliyet İlahiler: Noel’de Birlikte. Fotoğrafta prenses, şeffaf kolları ve zarif süslemeleri olan parlak kırmızı, orta uzunlukta bir elbise giymişti. Kraliyet çiftinin Instagram Hikayelerinde paylaşılan ikinci bir kamera arkası fotoğrafında, Catherine elbiseyi uyumlu kırmızı pompalarla eşleştirirken görülüyor. Saçları parlak, gevşek dalgalarla şekillendirilmişti ve makyajı, şampanya rengi buğulu göz ve yumuşak pembe dudaklarla minimal tutulmuştu.

Kraliyet ailesinin muhafazakar doğasına ve lider olmanın getirdiği çok sayıda kural ve kurala rağmen, Prenses Catherine sırf kıyafetleri içinde bir an için yabancı değil. Aslında, ünlü bir transparan tasarımın, 2002’de Prens William ile olan kraliyet romantizmini ateşlediği bildiriliyor. Belli ki hala elinde!

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Ama asıl konuya geri dönelim. ITV, Catherine’in ikinci yıllık Noel özel programını bu ayın sonlarında ve 11 Aralık akşamı Prenses’ten bir mesaj yayınlayacak. Biz bu zamanı yılın en harika zamanı yapan şeyi kutlarken,” diyor Middleton yaklaşan promoda. kişiler.

Kate Middleton, COVID-19 salgını sırasında bireylerin ve grupların yaptığı tüm sıkı çalışmaları onurlandırmak için 2021’de yeni geleneği başlattı. Bu aynı zamanda o zamanki Cambridge Düşesi’nin halka açık bir yerde piyano çaldığı ilk seferdi. Başka bir kırmızı elbiseyle, şarkıcı-söz yazarı Tom Walker’a Noel şarkısı Burada Olamayanlar İçin performansında eşlik etti.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu Noel'de küçükler için 16 sevimli hediye
İlgili yazılar
Moda

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

Moda

Kate Middleton, Noel'de hayırseverleri selamlamak için favori bir Alexander McQueen ceketi giydi

Moda

Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir