Moda

Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes’a getiriyor

Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes'a getiriyor

2023 Cannes Film Festivali, Fransa’nın Cannes kentinde tüm hızıyla devam ediyor ve kırmızı halı şimdiden pek çok büyüleyici moda anını beraberinde getirdi. Elle Fanning, Viola Davis ve Gemma Chan ilişki için indi.

Şehirdeki başka bir yıldız mı? Katie Holmes, 16 Mayıs Çarşamba günü Kering’in Women in Motion Talk etkinliğine katılıyor. Etkinlik, festivalin ünlü megavatlık kırmızı halı galalarından daha gündelikti, ancak aktris, gündelik-havalı topluluğuyla yine de bol miktarda kıyafet ilhamı sağladı. Holmes, havadar sarı düğmeli kireç yeşili bir tişört ve ona uygun palazzo pantolon giymişti. Ancak odak noktası, ayakkabılarının seçimidir.

Fotoğraf: Getty Images
Fotoğraf: Getty Images

Katie Holmes, geleneksel Cannes yüksek topuklu ayakkabılarından kaçındı ve Le Monde Beryl’in perakende fiyatı 515 $ olan mavi düğümlü yavru kedi topuklu katırlarını seçti. 35 mm topukları var – zar zor orada. Tarz sahibi yıldız daha önce topuklu ayakkabılar giymiş olsa da (örneğin, Bottega Veneta’nın dolgulu topuklu ayakkabılarını defalarca giydiğinde), Holmes daha gerçekçi ayakkabı stillerinin hayranı olduğunu kanıtladı: Blok topuklu Mary Janes, Chloé terlikler ve Loafer ayakkabılar giyiyor. Akne Stüdyoları. diğerleri arasında. Ne de olsa o bir New Yorklu. Ayakkabı dolabı, şehirde dolaşırken pratik olacak şekilde tasarlandı. Zarif görünmek için gökdelen stilettolara ihtiyacınız olmadığını gösteriyor. Kitten Heel Takımı!

Bu makale ilk olarak yayınlandı Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Matthew McConaughey, nadir bir aile fotoğrafında 10 yaşındaki oğlunun saçını dalgalı bir şekilde kestiriyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir