Moda

Kendall Jenner sahilde fiziğe meydan okuyan bikinisiyle hava atıyor.

Kendall Jenner sahilde fiziğe meydan okuyan bikinisiyle hava atıyor.

Kendall Jenner herkese çok seksi olduğunu hatırlatmak istiyor. Kayıt edilmiş!

Model ve muhtemelen Rude Rabbit’in (tamam, Bad Bunny) kız arkadaşı, bikini sezonunun başlangıcını, tarif edilebilecek tek şey olan minicik çizgili ve tığ işi tanga bikiniyle sahilde bir fotoğraf çekimiyle karşıladı. Bir göz kırpma ve bir gülümseme ile bir arada tutuldu!

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Tekila preneur, açıklanmayan bir yerde bir palmiye ağacının yanında poz verdi, ardından kumların üzerine düştü. Altyazısız gönderide kimseyi veya bir yeri etiketlemedi ama bir resim bin kelimeye bedelse o zaman Kendall Jenner sadece beş bin kelime paylaştı. Ve dört bin tanesi “Vay be!” ell Kanıtlar o zamandan beri silinmiş olsa da, bu enstantanelerin Bay Bunny ve KJ’nin kişisel fotoğrafçısıyla bir tatilden olduğunu bildirdi. Kim kişisel bir paparazzi ile seyahat etmez ki? Bazen parka gittiğimde küçük Instax Mini’mi yanıma alıyorum. Yani aynı.

Kız kardeşi Kylie Jenner, fotoğrafların altına “Cuuuuute” notunu düştü. “Kahretsin,” diye ekledi Khloé Kardashian. Bazı insanlar Kendall’ın gerçekçi olmayan bir vücut standardını savunduğunu ve/veya Instagram’ın çıplaklık politikasını ihlal ettiğini protesto etti, ama bilmiyorum, sanırım o sadece bazı susuzluk tuzakları kurmak istedi. KarJenner’ın gönderilerine gelince, bu oldukça güvenli.

Kenny’nin bikinili postların hayranı olduğunu biliyoruz! Nisan ayında çiçekli bir Heavy Manners setinde her zaman olduğu gibi tanga kesimini tercih ederek poz verdi. Ve sonra…

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski, Carrie Bradshaw'ın gazete elbisesinin 2023 muadilini buldu
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir