Moda

Kim Kardashian yeni fotoğraflarda Sevgililer Günü için göğüs altı iç çamaşırını gösteriyor

Kim Kardashian yeni fotoğraflarda Sevgililer Günü için göğüs altı iç çamaşırını gösteriyor

Kim Kardashian bir ürünü nasıl satacağını biliyor!

3 Şubat’ta realite yıldızı, bir dizi ayna özçekiminde şekillendirici giyim markasının Sevgililer Günü mağazasından pembe göğüs altı barikatlı bir oyuncak ayıyı gelişigüzel bir şekilde modelledi. ” Shop @skims Valentines Collection “, “Neon Orchid”deki kırmızı dantel süslemeli ipek tek parça takımı vurgulayan Instagram gönderisine altyazı ekledi.

Fotoğraflarda, Kardashian yerde “beni Fransız kızlarından biri gibi çiz ama 2023’te yap” şeklinde poz verdi, ne demek istediğimi anlıyor musun? Ne demek istediğimi biliyorsun. Saçlarını uzun bir örgü halinde geriye doğru taradı ve siyah kanatlı astarla makyajını nötr tonlarda tuttu.

Tabii ki, XXS’den 4X’e kadar değişen 88 dolarlık Skims iç çamaşırı çoktan tükendi, ancak yine de bekleme listesine kaydolabilirsiniz. “İhtiyaç,” kız kardeşi Kylie Jenner, Gram hakkında yorum yaptı.

Skims’in en son sınırlı sayıdaki baskısının pazarlaması yerindeydi. Ocak 2022’nin sonlarında Kardashian, herkesin en sevdiği İtalyan dolandırıcıların yer aldığı bir kampanyayla Skims’in Sevgililer Günü Mağazasının geri döndüğünü duyurdu. Beyaz Lotus ikinci sezon.

“Gözlemliyorum Beyaz Lotus Kim Kardashian, aktörlerin (ve IRL kankalarının) Simona Tabasco ve Bea Grannò’nun Fits Everybody Skimpy Scoop Bralette, Cheeky Briefs, Fits Everybody Bandeau ve Boyshorts mağazada Petal pembe desenli gibi koleksiyonlardan stilleri gösteren fotoğraflarını paylaştı. .


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Lily-Rose Depp, Kate Mos'un ünlü şeffaf elbisesinin bir kopyasını giydi.
İlgili yazılar
Moda

Kylie Jenner ve kızı Stormi, Kardashian tatil partisine uyumlu elbiseler giydi.

Moda

Kylie Jenner, yeğeninin bar mitzvah töreninde lateks bir elbise giydi.

Moda

Kim Kardashian, kesikli bebek pembe elbisesiyle Balenciaga Barbie'si gibi çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir