Oyun Haberleri

Komik Marvel’s Spider-Man Bug, Peter Spooder-Man’in Boynunu Veriyor

spooder man for marvel's spider-man

Yeni ve komik bir bug keşfedildi Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi bu, Peter Parker’a kötü şöhretli Spooder-Man meminin boynunu verir. Bu hata, PC sürümünde keşfedildi. Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendive aslında ağ fırlatıcı hakkında boynu dışında hiçbir şeyi çözmüyor gibi görünüyor. Bu oyunun kurallarını bozan bir hata gibi görünmüyor, sadece sizin için eğlenceli bir hata. Örümcek Adam hayranlar.


Spooder-Man memi, tipik olarak Spider-Man’in zayıf bir versiyonunu çizen ve karakterin tutarsız dilbilgisi veya lehçelerle kaba bir dil söylemesi tarafından kullanılır. Zayıf çizimler genellikle çarpık vücut oranlarına yol açar, bu yüzden birçok Spooder-Man çiziminde oyundaki bu böcek gibi uzun bir boyun bulunur. Bu küçük bir hata olsa da, Marvel’in Örümcek Adamı mod yapımcıları geçen yıl oyuna tamamen oynanabilir bir Spooder-Man getirdiler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Garip Örümcek Adam: Miles Morales Böceği Mysterio’nun İşine Benziyor

Reddit’te Crazycatwastaken kullanıcısı tarafından yapılan bir gönderide, oyunun PC versiyonundan hatayı içeren bir ekran görüntüsü herkesin görebileceği şekilde sunuldu. Oyunun çıkışından bu yana oyuncular tarafından özenle hazırlanmış ve yaratıcı çekimler yapmak için kullanılan fotoğraf modu kullanılarak, Örümcek Adam’ın sırtı, tıpkı popüler bir adam gibi, boynu uzatılmış ve öne doğru eğilmiş bir metro tünelinde görüntülenebilir. Spooder-Man meme. Ekrandaki fare ikonu da oyunun PC versiyonu olduğunu gösteriyor. Peter Parker’ın giydiği deri, Sam Rammi’ye dayanan deri olan Perdeli Takım Elbise’dir. Örümcek Adam 2000’lerin başından kalma filmler. Hatanın diğer takım elbiselerinde kalıcı olup olmadığı bilinmiyor. Marvel’in Örümcek Adamı.

OKU  Baldur's Gate 3 oyuncusu, cebine 15.000 altın kaçırarak Act 2'nin son boss'unu tek atışta vuruyor

Ne zaman Marvel’in Örümcek Adamı PS5 ve PC için yeniden düzenlendi, oyunun modlama sahnesinde ne kadar etkisi olacağı tahmin edilemezdi. Bu hatanın sadece bir hata gibi görünmesine rağmen, daha belirsiz Örümcek Adam kostümlerinin birçoğunun mod yapımcıları tarafından ilgi odağına getirildiğini ve bu da oyuncuların genellikle komik veya hatalı oyun durumları yaratacağını belirtmekte fayda var. sonra tartışın ve deneyin. Oyun, PS4 dışında daha fazla platforma çıktıkça, daha eğlenceli Marvel’in Örümcek Adamı hatalar keşfedildi, ancak pek çoğu oyunu bozacak gibi görünmüyor.

Eski oyunların yeniden düzenlemelerinde veya bağlantı noktalarında küçük hatalar ve aksaklıklar yaygın olsa da, bu, Spooder-Man memesine olan doğruluğu nedeniyle çok komik. İle birlikte Marvel’in Örümcek Adamı 2 Bu yılın sonbaharında PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek olan oyun, hayranlar gösterişli bir deneyim ve minimum hata bekliyor. Ama Miles Morales gibi bazı böcekler kötü zamanlarda T-poz veriyor. Marvel’in Örümcek Adamıbazı hatalar diğerlerinden daha kötü olabilir.

Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi PC ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Insomniac Games’ten Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  PC oyunlarının hilelere karşı savaşı şiddetlenirken, EA neden kendi anti-hilesini yaptığını açıklıyor: 'Hile geliştiricileri giderek daha fazla çekirdeğe yöneliyor, bu yüzden çekirdek modu korumalarına ihtiyacımız var'
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir