Oyun Haberleri

Komik Marvel’s Spider-Man Bug, Peter Spooder-Man’in Boynunu Veriyor

spooder man for marvel's spider-man

Yeni ve komik bir bug keşfedildi Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi bu, Peter Parker’a kötü şöhretli Spooder-Man meminin boynunu verir. Bu hata, PC sürümünde keşfedildi. Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendive aslında ağ fırlatıcı hakkında boynu dışında hiçbir şeyi çözmüyor gibi görünüyor. Bu oyunun kurallarını bozan bir hata gibi görünmüyor, sadece sizin için eğlenceli bir hata. Örümcek Adam hayranlar.


Spooder-Man memi, tipik olarak Spider-Man’in zayıf bir versiyonunu çizen ve karakterin tutarsız dilbilgisi veya lehçelerle kaba bir dil söylemesi tarafından kullanılır. Zayıf çizimler genellikle çarpık vücut oranlarına yol açar, bu yüzden birçok Spooder-Man çiziminde oyundaki bu böcek gibi uzun bir boyun bulunur. Bu küçük bir hata olsa da, Marvel’in Örümcek Adamı mod yapımcıları geçen yıl oyuna tamamen oynanabilir bir Spooder-Man getirdiler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Garip Örümcek Adam: Miles Morales Böceği Mysterio’nun İşine Benziyor

Reddit’te Crazycatwastaken kullanıcısı tarafından yapılan bir gönderide, oyunun PC versiyonundan hatayı içeren bir ekran görüntüsü herkesin görebileceği şekilde sunuldu. Oyunun çıkışından bu yana oyuncular tarafından özenle hazırlanmış ve yaratıcı çekimler yapmak için kullanılan fotoğraf modu kullanılarak, Örümcek Adam’ın sırtı, tıpkı popüler bir adam gibi, boynu uzatılmış ve öne doğru eğilmiş bir metro tünelinde görüntülenebilir. Spooder-Man meme. Ekrandaki fare ikonu da oyunun PC versiyonu olduğunu gösteriyor. Peter Parker’ın giydiği deri, Sam Rammi’ye dayanan deri olan Perdeli Takım Elbise’dir. Örümcek Adam 2000’lerin başından kalma filmler. Hatanın diğer takım elbiselerinde kalıcı olup olmadığı bilinmiyor. Marvel’in Örümcek Adamı.

Ne zaman Marvel’in Örümcek Adamı PS5 ve PC için yeniden düzenlendi, oyunun modlama sahnesinde ne kadar etkisi olacağı tahmin edilemezdi. Bu hatanın sadece bir hata gibi görünmesine rağmen, daha belirsiz Örümcek Adam kostümlerinin birçoğunun mod yapımcıları tarafından ilgi odağına getirildiğini ve bu da oyuncuların genellikle komik veya hatalı oyun durumları yaratacağını belirtmekte fayda var. sonra tartışın ve deneyin. Oyun, PS4 dışında daha fazla platforma çıktıkça, daha eğlenceli Marvel’in Örümcek Adamı hatalar keşfedildi, ancak pek çoğu oyunu bozacak gibi görünmüyor.

OKU  Yeni Meta Quest 3 Detayları, Meta Quest 2'den Ne Kadar Güçlü Olduğunu Ortaya Çıkarıyor

Eski oyunların yeniden düzenlemelerinde veya bağlantı noktalarında küçük hatalar ve aksaklıklar yaygın olsa da, bu, Spooder-Man memesine olan doğruluğu nedeniyle çok komik. İle birlikte Marvel’in Örümcek Adamı 2 Bu yılın sonbaharında PS5’e özel olarak piyasaya sürülecek olan oyun, hayranlar gösterişli bir deneyim ve minimum hata bekliyor. Ama Miles Morales gibi bazı böcekler kötü zamanlarda T-poz veriyor. Marvel’in Örümcek Adamıbazı hatalar diğerlerinden daha kötü olabilir.

Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi PC ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Insomniac Games’ten Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir