Moda

Michael Kors ve Spencer Twins, Dünya Gıda Programından yararlanan bir koleksiyon başlattı

Michael Kors ve Spencer Twins, Dünya Gıda Programından yararlanan bir koleksiyon başlattı

Leydi Eliza Spencer ve Leydi Amelia Spencer, Michael Kors’tan Watch Hunger Stop için

Ben Broomfield

Michael Kors, moda endüstrisindeki en büyük hayırseverlerden biridir. Hayır kurumlarına olan bağlılığı, tasarımcının 2012’de God’s Love We Deliver’dan Altın Kalp Yaşam Boyu Başarı Ödülü almasından 2016’da McGovern-Dole Liderlik Ödülü’nü almasına kadar sayısız ödülle onurlandırılmasıyla sonuçlandı. Zamanın Başkan Yardımcısı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden.

Kors, sanatı, HIV pozitif insanları ve LGBTQIA+ hakları için mücadeleyi desteklemenin yanı sıra, dünyadaki açlıkla mücadele etmeye kararlıdır. Tasarımcı, 2013’ten beri Watch Hunger Stop kampanyası için Kate Hudson, Halle Berry ve Lupita Nyong’o’nun işbirliği yapması için yıllık yardım koleksiyonları oluşturuyor. Dünyanın gıda güvenliği olmayan bölgelerindeki çocuklara yemek sağlayan yardım kuruluşu, geçtiğimiz günlerde program aracılığıyla 29 milyon okul yemeğinin dönüm noktasını kutladı ve bu çabalarını daha fazla çocuk aç kalmayana kadar sürdürmeyi planlıyor.

Leydi Eliza Spencer ve Leydi Amelia Spencer, Michael Kors’tan Watch Hunger Stop için

Ben Broomfield

Bu yıl tasarımcı eski hakkında sordu tatler Kapak yıldızları Lady Amelia ve Lady Eliza Spencer, Galler Prensesi’nin ikiz yeğenleri Diana, haberin yayılmasına yardımcı oluyorlar. Kız kardeşlerin Versace ve Tod’s gibi şovlarda öne ve merkeze oturdukları Milano Moda Haftası’nda doğrudan ön sıradan, ikizler en yeni hayır parçalarını içeren yeni bir kampanyada görülebilir.

New York ve Çin merkezli sanatçı NYSOMETIMES ile işbirliği içinde olan Kors’un son kapsül koleksiyonu, siyah LOVE çantası ve uyumlu FOOD IS LOVE çantasından oluşuyor. Parlak, göz alıcı ve göz alıcı tasarımlara sahip bu imrenilecek yeni parçalardan elde edilen tüm gelir, dünyanın açlık ve gıda güvenliğine odaklanan en büyük insani yardım kuruluşu olan Dünya Gıda Programı’na gidiyor. Kors, “NYSOMETIMES, Watch Hunger Stop’un mesajını çok güzel bir şekilde yakaladı,” diyor ve “hepimiz her zamankinden daha fazla birbirimize bağlıyız, ancak yine de sevginin dünyayı döndürdüğüne dair bir hatırlatmaya ihtiyacımız var.”

Yemek aşk çantasıdır.Michael Kors’un izniyle

‘Aşk’ çantasıMichael Kors’un izniyle

Kors ayrıca, haberi yaymak için özel bir dijital girişim başlattı. Tasarımcı, Instagram’da sosyal medya dünyasını Share Your Heart filtresini denemeye davet ediyor. Michael Kors sitesinde bulunan, efekti kullanan her paylaşılan gönderi, otomatik olarak Dünya Gıda Programına 50 öğün bağışlıyor.

OKU  Zendaya, SAG Ödülleri'nde Valentino'daki Grace Kelly büyüsünü yayıyor