Oyun Haberleri

Minecraft’ta yapılmış bu terk edilmiş şehir manzarasına göz atın

Minecraft'ta yapılmış bu terk edilmiş şehir manzarasına göz atın

Uzun zamandır gördüğüm en havalı Minecraft yapısı olan bu Terk Edilmiş Şehir haritası, kıyamet sonrası ile tek başına bırakılmış arasında bir yere çarpıyor. Yavaş yavaş çökerken yeryüzüne batan birçok gökdelen ve diğer çeşitli binalardan oluşan bu Viator yapımı, planetminecraft’ta ücretsiz olarak kontrol edilebilir. (yeni sekmede açılır).

r/Minecraft’tan i_made_an_abandoned_city_in_minecraft

Daha geniş deneyimi zenginleştirmek için ona çok iyi uyan çeşitli ortamlarla gerçekten harika bir şehir manzarası. Bir ekran görüntüsü, belki de bir kütüphane olan yarı su basmış bir atriyumu vurgularken, diğerleri yavaşça batan kulelerin tabanı etrafında geniş havuzlar halinde incelen altın renkli çimenlerin eğimli yamaçlarını gösteriyor. Harita, kalbinde gizlenmiş bir NPC köyü ile eksiksiz olarak gelir.

Japon minecraft harita yapımcısı Viator, 2022’nin başından beri yapı üzerinde çalışıyor. Önceki çalışmaları arasında çölde terk edilmiş bir şehir yer alıyor. (yeni sekmede açılır)ve benzer bir kıyamet şehri (yeni sekmede açılır) daha nemli bir ortamda.

Viator, ekran görüntülerindeki görünümler için kullanmak üzere birkaç mod önerir. İlk olarak, OptiFine (yeni sekmede açılır) görselleri artırmak için mod, ardından Nostalgia Shader v3.0 (yeni sekmede açılır)planetminecraft bağlantısı aracılığıyla bulunabilir. (yeni sekmede açılır)

Bulduğun için sağol, PCGN (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Zorlu bilgisayar performansı beni Wo Long'un Wuxia aksiyonunu sevmekten alıkoyamaz
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir