Oyun Haberleri

Nintendo eShop Değişiklikleri Yeni Nintendo Direct’te İpucu Verebilir

nintendo-direct-eshop-update-2023

Son Nintendo Direct’ten bu yana bir süre geçti, ancak hayranlar, Nintendo eShop’ta yapılan son değişikliklerin, birinin neredeyse burada olduğunu gösterebileceğini düşünüyor. Nintendo’nun Nintendo Direct etkinliklerini prömiyerden önce çok kısa bir süre önce duyurduğu göz önüne alındığında, hayranlar genellikle bir şeyin yolda olduğuna dair herhangi bir kanıt ararlar.


Son büyük Nintendo Direct, Eylül 2022’de yapıldı ve hem büyük hem de küçük oyunlar hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. Vahşi Nefes devamı olarak Zelda: Krallığın Gözyaşları. Diğer ifşalar dahil Pikmin 4, Yangın Amblemive yakın zamanda piyasaya sürülen AltınGöz 007.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Zelda Amiibo Yeniden Stokları, Tears of the Kingdom Lansmanından Önce Çevrimiçi Olarak Görünüyor

Kartal gözlü hayranlar Nintendo eShop’u izliyor ve birkaç başlıkta yapılan bazı son değişiklikler, birçok kişinin bir Nintendo Direct’in geleceğine dair spekülasyonlara sahip. Rapora göre, sayfalar Gelişmiş Savaşlar 1+2: Yeniden Eğitim Kampı ve Zelda: Krallığın Gözyaşları yakın zamanda yeni NSUID’lerle değiştirildi. Bu kodlar, oyunları ve bulundukları bölgeleri tanımlamak ve ayırt etmek için kullanılır. eShop’ta bu oyunlarla ilgili herhangi bir resim veya ayrıntı eklenmemiş olsa da, yeni NSUID kodlarının atanması genellikle yeni bir oyun için ön siparişler açılmadan kısa bir süre önce gerçekleşir.

krallığın gözyaşları logo resmi

İle Zelda: Krallığın Gözyaşları Bu yılın Mayıs ayında piyasaya sürülecek olan Nintendo’nun yakında ön siparişleri açması mantıklı olacaktır. Çoğu muhtemelen uzun zamandır beklenen devam filmi için ön siparişlerini verme şansına koşardı. Bununla birlikte, Nintendo’nun hayranlara daha fazla bilgi vermek ve oyuna bir göz atmak için bir vitrin düzenlemeden büyük bir başrol oyunu için ön siparişleri açması nadirdir. Şimdiye kadar, etraftaki ifşalar Krallığın Gözyaşları kısa ve sınırlıydı, bu nedenle oyun, Nintendo Direct biçiminde derin bir dalış için tartışmalı bir şekilde gecikti.

Bununla birlikte, bu iddialara biraz güven duyulsa da, bunun Nintendo Direct’in geleceği anlamına geldiğinin garantisi yok. Zelda: Krallığın Gözyaşları Şirket, çıkış tarihinden önce başlık hakkında neredeyse hiçbir şey göstermese bile, kesinlikle iyi satacak kadar güçlü bir santral. Bununla birlikte, hayranlar, şimdiye kadar çok az gösterildiği için oyun hakkında endişelenmeye ve endişelenmeye başlıyor. Bu, diğer yeni Nintendo ifşalarıyla uyumludur, ancak Takım 3Nintendo Direct, çıkış tarihinden yalnızca bir ay önce gösterildi. Görülecek çok şey var, ancak kesin olan tek şey, hayranların oynamaya fazlasıyla hazır olduğu. Zelda: Krallığın Gözyaşları.

DAHA: Zelda’da Muhafızların Geri Dönmesi Durumu: Krallığın Gözyaşları

Kaynak: Famiboards (NintendoSoup aracılığıyla)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dyson'ın hava temizleyici kulaklıklarının çifti yaklaşık 1.000 dolardır.
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir