Moda

Rita Ora bir düzine Y2K moda trendini aynı anda giydi

Rita Ora bir düzine Y2K moda trendini aynı anda giydi

Yıl 2022, ancak Rita Ora yalnızca 2002 dolaylarında bir Delias kataloğunun sayfalarından fırlayabilecek bir kıyafet giymişti.

17 Aralık Cumartesi günü Ora, Londra’nın Knightsbridge bölgesindeki Aubrey restoranında Y2K’dan ilham alan bir kıyafetle görüldü. Ara.

Kıyafetin ana olayı alçak bir kot – bekleyin –maks. Rock (bahse girerim bu kelimeleri bir daha asla bir arada göremeyeceğinizi düşündünüz, ama işte buradayız!). Eteği bir bebek tişörtü ve bolero bölgesine yönelen son derece kırpılmış bir hırka ile eşleştirdi. Gerçekten boleroya geri dönmek istemiyorum, Rita! lütfen huzur içinde yaşamama izin ver

Ancak Ora, Y2K trendleriyle burada durmadı. Beline büyük gümüş tokalı kalın siyah bir kemer takmıştı ve ayaklarında bağcıklı süet çizmeler vardı. Görünümünü halka küpeler, uzun katmanlı bir kolye, renkli ifade yüzükleri ve minik pembe payetli bir çanta ile tamamladı.

Henüz bitirmedik! Ora, yüzünü çerçeveleyen bazı tıknaz buklelerle saçını yarıya kadar toplamıştı. Bunu dengelemek için daha fazla 2000’lerin başında, parlak pembe dudaklı açık mavi krem ​​​​göz farı kullandı. Her şey “2002 yılı, 20 dolarım var ve onu harcıyorum” veriyor. Herşey en sevdiğim alışveriş merkezi mağazasında: Wet Seal.

Tam görünümü burada görün:

Neil Mockford

Rita Ora ayrıca Instagram ızgarasında kıyafete daha yakından bakan bazı kişisel fotoğraflar paylaştı. Gönderiye “Baby showziess ” yazdı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner, Kendall'ın bikini ve bot görünümünü yeniden yarattı
İlgili yazılar
Moda

Rita Ora, yatak odası moda çağında

Moda

Rita Ora şeffaf lateks ve yıldız şekilli pastalarla saf dönemini sürdürüyor

Moda

Rita Ora tamamen transparan kapüşonlu file bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir