Moda

SAİK, Atlar ve Hermès: Royal Windsor Horse Show’da Edinburgh Düşesi ile My Day of Decadence

SAİK, Atlar ve Hermès: Royal Windsor Horse Show'da Edinburgh Düşesi ile My Day of Decadence

Edinburgh Düşesi, yağmurun ruh halini bozmasına izin vermedi

Andrew Matthews – PA Resimleri/Getty Images

Kral Charles III’ün taç giyme töreninin gösterişli gösterisinden bir hafta sonra. Takvimimin geçen Cumartesi Buckingham Sarayı’nın balkonunda göründüğü kadar görkemli görünmesi gerektiğini hissettim (ne yazık ki daha az taç olmasına rağmen). moderatörlüğünü Tamara Beckwith Veroni’nin yaptığı sanat akşamları; Waterloo’da lüks saat partileri; ve Chaumet ile öğle yemeği için Paris’e atlayın; Kesinlikle unutulmaz bir haftaydı. “Ama bu son birkaç günlük eğlence, moda ve muhteşemliği nasıl zirveye çıkarabilirim?” diye düşündüm kendi kendime. İşte o zaman Cuma gününün sıcak bileti gelen kutuma indi: Royal Windsor Horse Show’u görmek. Kraliyet kutusunda. Hermès’in izniyle. Bir anda evet oldu.

okumaya devam et

Birleşik Krallık sosyal sezonu 2023: günlüğünüz için tüm tarihler

Okuyun, sindirin, yazdırın ve buzdolabınıza yapıştırın.

ürün resmi

Yaygın olarak merhum Kraliçe II. Elizabeth’in en sevdiği olay olarak kabul edilen günün dokunaklı olduğu ortaya çıktı. Bu prestijli engel atlama yarışmasının 80. baskısı olan oldukça etkileyici bir yıldönümü nedeniyle değil, aynı zamanda Majestelerinin ölümünden bu yana ilk kez sahneleniyor olması nedeniyle. Aynı zamanda ev sahibim Hermès için de önemli bir gün oldu ve on yıldan fazla bir süredir ilk İngiliz ortak binicilerini duyurdular: Olimpiyat şampiyonu Ben Maher. “İnanılmaz hissettiriyor. “Hermès ailesinin bir parçası olmak benim için çok özel ve çok mutluyum” diyor bana.

Hermès’in yeni ortağı binici, İngiliz Olimpiyat şampiyonu Ben Maher ahırında

Madeleine D.Bergsjo

Sabahın ortasında Kraliyet Mahfazasına vardım. Hermès Rider’s Lounge, Windsor Home Park’ın muhteşem ortamındaki en seçkin alan ve sporcular ile yüksek profilli konuklar için hoş bir dinlenme yeridir. Pek çok Hermès etkinliğine katılmış biri olarak, dekorasyon konusunda ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını söyleyebilirim. Odayı turuncu iç mekanlarla dolduran eşsiz bir şıklık yaratmak için Paris’ten mobilya gönderiyoruz. Bugün bir istisna değildi. Katılımcılar tüvit ve özel dikim kıyafetler giyerken, konukların bir dizi Kellys, Birkins ve Twilly atkıları düğün hediyesi gibi masaların üzerinde duruyordu. Bir kruvasan ve yeşil meyve suyunun tadını çıkarırken ve elle tutulur maç öncesi hisleri içinize çekerken, kolayca Paris’e dönebilirdim (sadece 24 saat önce olduğum gibi).

Görüntünün olası içeriği: insan, kişi, hayvan, memeli, at, Prens Philip, Edinburgh Dükü, giyim ve konfeksiyon

Royal Windsor Horse Show’un şaşırtıcı askeri tarihi
okumaya devam et

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bale düzünün geri dönüşünü unutun, bu sezon muhteşem ayakkabılar için opera topuklu ayakkabının geri dönüşünü tercih edin