Oyun Haberleri

Skyrim Hayranları Yeni Yılı Kutlamak İçin Oyundan Uyarlanan Tatlı Rulolar Pişiriyor

elder-scrolls-skyrim-key-art

Yeni Yıl genellikle, insanların tatil boyunca yaptıkları tüm ziyafetler için kendilerini suçlu hissettikleri ve sağlıklı beslenmek için kısa ömürlü kararlar aldıkları yılın günüdür. Skyrim fan farklı bir yöne gitti ve kutlamak için tatlı rulolar yaptı. Bu tür rulolar sadece bir için mükemmel bir yol olabilir Skyrim Hayranları dünyaya bir önceki yılla aynı şekilde devam eden yeni bir yıla hazır olduklarını söyleyecek (veya kendine hatırlayacağı tatlılarla dolu bir yıl vaat edecek).

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yıllar içinde oyunlar, Yaşlı Parşömenler serisi, sarımsaklı ekmek ve fondüden sebze çorbası ve somon bifteğine kadar çeşitli lezzetli görünen güzelliklere yer verdi. Gerçek hayatta yapılacak en iyi 12 Skyrim yemek tarifinden oluşan herhangi bir seçici liste, aynı zamanda en lezzetli ikramlar olan “sweetroll” u da içerecektir. yeterince özel ki, Skyrim hatta “sweet” ve “roll” arasına ait dilbilgisi açısından doğru olan boşluğu bile ortadan kaldırıyor.

İLGİLİ: Video Oyunlarında En Lezzetli Görünen 10 Yiyecek

Reddit kullanıcısı SeriousDryWall, bir tabak tatlı rulonun kulağa ne kadar iyi geldiğini anladıktan sonra, Yeni Yılı yeni bir parti ile çalmaya karar verdi. 2019 yayınındaki tarifi kullanarak, The Elder Scrolls: Resmi Yemek Kitabıhayran, nemli bir zindana baskın yaparken oyuncu karakterlerinin atabileceği herhangi bir şey kadar lezzetli görünen bazı ikramları pişirip buzladı. Skyrim. İçindeki tüm yiyecekler için eksiksiz kılavuzda belirtildiği gibi Skyrimtatlı bir rulo, 5 HP’yi geri kazanmanın mükemmel bir yoludur.

elder-scrolls-skyrim-ev yapımı-sweetrolls

Oyunların aslında yiyecekleri sağlık restorasyonuna ve stat artışlarına (veya bazen talihsiz durum etkilerine) bağlama konusunda uzun bir geçmişi vardır. Uzun süreli vampir avcıları eski güzel günleri çok iyi hatırlar kalevanya Drakula’nın değişen şatosunun yıkık dökük duvarlarına hindi budu sakladığı günler. Bazı video oyunu yiyecekleri, modern soğutma sistemi olmayan şüpheli yerlerde oyalanmadan önce bile kesinlikle iğrenç görünüyor. Genel olarak, yine de, yemek oyuncuları toplanır Skyrim bir köylüden çok bir krala yakışan ortaçağ ziyafetlerinin malzemesidir.

Skyrim uzun bir süredir piyasada, birden fazla platforma taşınan oyunların listesi yeterince zaman aldı. Skyrim küçülmeye başlamıştır. Orijinal Kıyamet bu konuda hâlâ öndedir ve belki de her zaman olacaktır, ancak Skyrim yığının tepesine doğru ilerlemeye devam ediyor ve açıkça cehenneme yapılan rezil baskının sahip olmadığı bir şeye sahip: lezzetli yemekler. Bu, herhangi bir gün bir av tüfeği ve kurşundan daha iyidir.

Elder Scrolls 5: Skyrim şu anda mevcut.

DAHA: The Elder Scroll 6’nın En Büyük Tehdidi Skyrim

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Asus'un yeni oyun yönlendiricileri örümcek gibi görünüyor, Wi-Fi 7'ye hazır
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir