Oyun Haberleri

Steam’in Yıl İncelemesi, 2022 oyun sürenizin önemli noktalarını sunuyor

Steam Replay 2022 banner

Steam’in yepyeni Yıl İnceleme özelliği size, en çok oynanan oyunlar, oynama süresinin yüzdesi ve ne zaman oynadığınız gibi ölçümlerle bu yılın en büyük PC video oyun platformunda neler yaptığınızın Tekrar tarzı özetlerinden birini verecektir. hatta bir oyunun kaç ayrı seansını başlattığınız gibi şeyler.

İşte Steam Yılınızın İncelemesine nasıl gireceğiniz: Web sitesinde veya masaüstü uygulamasında Steam mağazasının üst kısmındaki Yeni ve Dikkate Değer sekmesine göz atın, ardından Steam Replay 2022’ye tıklayarak… Steam Replay 2022. Yeni ve Dikkate Değer’e ulaşmak için üstte Menü’ye dokunmanız gerekecek. Tada.

Alternatif olarak, doğrudan bir bağlantıya tıklayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Yeni özellik, tekrarınızı yalnızca kendinize, arkadaşlarınıza veya genel halka görünür olacak şekilde ayarlamanıza izin veren oldukça hoş ve güçlü paylaşım seçenekleriyle eksiksiz olarak gelir. En sevdiğiniz sosyal medya mekanlarında paylaşmaya hazır en boy oranlarında ekran görüntüleri hazırlamak için paylaşım düğmelerini de kullanabilirsiniz. Benim için her zaman bir artı. (Sayfa arka planı, oynadığınız oyunlarla bile güzel bir şekilde döşenmiştir. Buna bayıldım. Teşekkürler, grafik tasarımcı!)

İnsanlar zaten kendilerininkini paylaşıyorlar ve bazı arkadaşlarım hakkında bilmediğim çok şey öğreniyorum. Ancak benim açımdan, bu tam bir oyun yazarı-eleştirmen festivali: Bu yıl oynadığım oyunların %75’inden fazlası bu yıl piyasaya sürüldü ve bu muhtemelen benim işim olduğu için kimse için sürpriz olmadı.

Steam Yılı’nı yine İnceleme bölümünde bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Disney Dreamlight Valley, Festival of Friendship Güncellemesi İçin Daha Fazla Bilgi Veriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir