Oyun Haberleri

Super Mario Bros. Filminin tamamı Twitter’a yüklendi

Image for The whole Super Mario Bros. Movie was uploaded to Twitter

Hatırlarsanız gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan video oyunu filmi olan Super Mario Bros. Filmi, Blue aboneliği olan bir hesap tarafından Twitter’a yüklendi. Forbes’a göre (yeni sekmede açılır), dokuz milyondan fazla insan, Mario ve Luigi’nin sıhhi tesisat işlerini bir alışveriş merkezinin veya filmde her ne oluyorsa yıkılmadan önce yıkılmaktan kurtarmasını izledi. (Ben izlemedim.)

Sorumlu hesap, 1.1 milyon takipçisi olan ve neden bu kadar çok video yükleyebildiklerini açıklayan mavi bir onay işareti olan @vidsthatgohard idi. Biz sıradan plebler iki dakika 20 saniyeden uzun olmayan çekimlerle sınırlıyken, Twitter Blue için ödeme yapan herkes bir saat uzunluğunda ve 2 GB büyüklüğe kadar videolar yükleyebilir, bu nedenle Super Mario Bros. Filmi iki dosya olarak yüklendi.

Yedi saatten fazla süren görüntülemelerin ardından @vidsthatgohard hesabı askıya alındı. Orijinal tweet’e eşlik eden metinle, “Siktir et, tüm süper Mario bros filmi” ile şimdiden bir meme haline geldi ve şimdi her türlü viral saçmalığı yeniden amaçlıyor. Örneğin, burada @EverythingOOC ve Siktir et, 25 saniyede tüm yeni Super Mario Bros filmi (yeni sekmede açılır).

Şimdi film kaldırıldı, Super Mario Bros. Filminin gerçekten zor olup olmadığını öğrenmek istiyorsak, diğer herkesin sinemalarda izlemesi gerekecek. Şahsen, sadece bir filmin Mario is Missing ve Punch Ball Mario Bros. gibi klasik PC oyunları kadar zor olabileceğinden şüpheliyim.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Major Phasmophobia Güncellemesi Çıktı, Noel Etkinliğini Sunuyor