Oyun Haberleri

Transformers: Sızıntıyı Yeniden Etkinleştir Oyunun Oynanabilir Karakterlerinden Bazılarını Ortaya Çıkarıyor

transformers-reactivate-leak-playable-characters

hakkında bazı yeni bilgiler Transformers: Yeniden Etkinleştir sızdırıldı ve oynanabilir karakterler hakkında daha önce bilinmeyen ayrıntılar ortaya çıktı. Sızıntılar, erken bir yapıdan ekran görüntüleri şeklinde gelir. Transformers: Yeniden Etkinleştir.


Transformers: Yeniden Etkinleştir yeni Transformatörler Splash Damage geliştiricisinden gelen oyun. İlk olarak The Game Awards 2022’de bir fragmanla duyurulmuştu ve dört oyuncuya kadar çevrimiçi bir kooperatif aksiyon oyunudur. Oyuncular görünüşe göre Dünya’nın uzaylı işgaline karşı savaşacak ve gezegeni özgürleştirmeye çalışacak. Ayrıca, Autobot’ların ve Decepticon’ların bu uzaylı tehdidini yenmek için bir araya geleceği açıklandı; bu, iki grubun sürekli olarak birbirine karşı savaştığı serideki önceki oyunlardan önemli bir değişiklik.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Splash Damage, Transformers Yeniden Etkinleştir için Tabur 1944 Dev’i Satın Aldı

Bu yeni sızıntılar hakkında en son bilgiler Transformers: Yeniden Etkinleştirve oyunda mevcut olabilecek bazı oynanabilir karakterleri sergiliyorlar. Sızan ekran görüntüleri, erken bir sürümden. Transformers: Yeniden Etkinleştirİlk ekran görüntüsü, Starscream, Ironhide, Soundwave ve Hot Rod gibi ünlü karakterler de dahil olmak üzere hem Autobot’lardan hem de Decepticon’lardan farklı karakterlerden oluşan bir galeri dizisini gösteriyor. Diğer üç ekran görüntüsü, oyun içinde çeşitli Transformers’ı veya ekrandaki simgelerini gösteren bulanık oyun görüntüleridir. Tüm bu ekran görüntülerine göre oynanabilir karakterler arasında Bumblebee, Hot Rod, Ironhide, Windblade, Sunstreaker, Ratchet, Shockwave, Starscream, Soundwave ve Slipstream yer alabilir. Şimdiye kadar oyuncular lehine yığılmış görünüyor TransformatörlerAutobotlar, ancak daha fazla Decepticon’un sızdırılmaması için iyi bir şans var.

OKU  Wild Hearts geliştiricileri, korkunç RX 7900 XTX 'disko ışıkları' baş ağrısını düzeltti

Bu sızdırılmış ekran görüntüleri, yaklaşan oyun hakkında oldukça önemli bilgiler sağlıyor. Transformatörler oyun. Bununla birlikte, bu ekran görüntülerinin 2018 yapımına ait olduğunu akılda tutmak önemlidir, bu nedenle oyun o zamandan beri büyük olasılıkla önemli miktarda değişikliğe uğramamıştır. Bu, elbette, bu karakterlerin hala oyunda olmadığı anlamına gelmez, ancak bazıları daha sonra DLC olarak eklenebilir veya bu ekran görüntülerinde gösterilen formlardan şu veya bu şekilde potansiyel olarak değiştirilmiş olabilir. The Game Awards 2022’deki açıklamayla birlikte, bu sızıntılar şimdiden benzer sızıntılardan daha sağlam ve güvenilir. Transformatörler MMO.

Hangi Autobot’ların veya Decepticon’ların yer aldığına bakılmaksızın Transformers: Yeniden Etkinleştirhayranlar Splash Damage’ın gerekeni yapacağını umuyor Transformatörler franchising adalet. gibi oyunlar üzerinde çalışarak Gears Taktikleri, Dişliler 5ve Batman arkham’ın kökenleri özgeçmişinde, stüdyonun bazı iyi referansları var. Ve hayranlar, 2023 beta testiyle potansiyel olarak bunu kendileri görebilirler. Genel olarak, gelecek yıl bizim için iyi bir yıl olacak gibi görünüyor. Transformatörler hayranlar, özellikle Transformers: Canavarların Yükselişi Haziran 2023’te sinemalarda gösterime gireceği duyuruldu.

Transformers: Yeniden Etkinleştir şu anda PC ve konsollar için geliştirme aşamasındadır.

DAHA FAZLA BİLGİ: Fanlar, Transformers Yeniden Etkinleştirildiğinde Fragmanı Neden Beklentileri Kontrol Altında Tutmak İsteyebilir?

OKU  Yeni Safer Seas oyun moduyla nihayet Sea of ​​Thieves sunucusunun tamamına sahip olabilirsiniz

Kaynak: Bükülmüş Voksel

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.