Oyun Haberleri

Warhammer 40K: Darktide Güncellemesi Yeni Harita ve Silahlar Ekliyor

Warhammer-40K-Darktide-Combat-Gameplay-Axe

Warhammer 40K: Kara Dalga yeni silahlar, bir harita ve daha fazlasını içeren önemli bir yeni içerik güncellemesi aldı. Geliştirici Fatshark, oyunun 30 Kasım’da piyasaya sürülmesinden bu yana düzeltmeleri ve yamaları dağıtmak için çok çalışıyor, ancak yeni içerik düşüşü, oyuncuların şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı lansman sonrası içerik eklemelerini vaat ediyor.


Süre Warhammer 40K: Kara Dalga piyasaya sürüldüğü gün bile kapsamlı ve zengin içerikli bir oyun deneyimi sunmuş olsa da, oyunda adil bir sorun payı yoktu. Çeşitli hatalardan ciddi dengeleme sorunlarına kadar, Fatshark’ın ilgilenmesi gereken çok şey vardı ve oyuncular en büyük endişelerinden bazılarının yeni güncellemeyle hafifletildiğini keşfedebilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Warhammer 40,000: Darktide, Etkileyici Olmayan Dış Görünümler İçin Isı Alıyor

“Sinyal” başlıklı, karanlık dalga‘ın yeni yaması, uzun bir düzeltmeler ve iyileştirmeler listesi ve oyunun oynanabilir alanlar ve silahlar listesine birkaç önemli ekleme içeriyor. Genel olarak konuşursak, en son sürüm şuna benzer: karanlık dalgaOgryn’in yeni Achlys Mk I Power Maul’u, Zealot’un yeni Indignatus Mk IVe Crusher Power Maul’u ve tamamen yeni Comms-Plex 154/2F görevi öne çıkan özelliklerden bazıları. Yapılarını test etmekle ilgilenen oyuncular, yeni bir göreve başlarken “Özel Oyun” seçeneğini belirlemenin artık mümkün olduğunu ve iki veya üç kişilik Saldırı Timlerinin oyunu istenmeyen düşmeler olmadan oynamasına izin verdiğini duymaktan da mutlu olabilir. çöpçatanlık sistemi.

OKU  Blizzard'ın Diablo 4 istatistikleri, neredeyse hiç kimsenin PvP'yi denediğini gösteriyor

Warhammer 40k Darktide - Pro Players Tips Header Image

Oyuncular ayrıca The Signal içerik güncellemesinin bir parçası olarak iki yeni Mutator keşfedecekler. Avlanma Alanları, belirli bir görevdeki Pox Hounds sayısını önemli ölçüde artırırken Assault, cephane toplama düşme oranını iyileştirir, sağlık toplama ile tersini yapar ve ayrıca genel olarak düşman yumurtlama oranlarını artırır. Tam resmi yama notları ne kadar etkileyici olursa olsun deneyimli oyuncular, karanlık dalga‘in en acil sorunları henüz çözülmedi, bu da Fatshark’ın önünde uzun bir yol olduğu anlamına geliyor.

Warhammer 40K: Kara DalgaÖrneğin, yama notları oyuncuların gelecekte daha az GPU ile ilgili çökmelerle karşılaşması gerektiğini iddia etse de, performans sorunları büyük bir endişe kaynağı olmaya devam ediyor. Aslında bu, AMD RX 6000 ve RX 7000 grafik kartı kullanıcılarının artık ışın izleme özelliklerini kullanabilecek olmasının olması gerektiği kadar iyi bir haber olmadığı anlamına geliyor.

Sinyal, genel olarak, karanlık dalga genel olarak, oyuncu tabanı getirdiği bazı değişikliklerden pek memnun değil. Spesifik olarak, bazı oyuncular Fatshark’ın oyun içi kozmetik mağazası Commodore’s Vestures’ın mevcut dış görünümleri ve paketleri ara sıra değiştireceğine dair duyurusunu zaten eleştirdiler, ancak umut ışığı bu olabilir. karanlık dalga‘ın kozmetik ürünleri şu anda pek etkileyici görünmüyor.

Warhammer 40.000: Kara Dalga PC ve Xbox Series X/S’de çıktı.

DAHA FAZLA BİLGİ: Warhammer 40,000: Darktide – Psyker Psykinetic’in İyi Olduğu Şeyler

Kaynak: buhar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.