Oyun Haberleri

Xbox VP, Geliştirici Doğrudan Gösteriminde İzleyicilerin Ne Bekleyebileceklerini Yineliyor

xbox-developer-direct-logo-jan-2023

Developer Direct vitrininin galasına sadece iki gün kaldı. Xbox yönetici, izleyicilerin ve oyuncuların gösteriden ne beklemesi gerektiğini yineledi. Onların amacı, oyuncuların Xbox ve Bethesda’dan gelen gösteriden önce olağanüstü beklentileri kontrol altında tutmaları gerektiğini doğruladıkları bir yanıtla Twitter’da dile getirildi.


Yayın, Microsoft’un büyük bir işten çıkarma dalgasını duyurmasından sadece birkaç gün sonra yayınlanacak. İşten çıkarmalar genel olarak hissedildi ve Xbox Game Studios ile Bethesda ve 343 Industries üzerinde etkili oldu. İşten çıkarmalar, Microsoft’un iş gücünün yaklaşık %5’ini oluşturdu ve Xbox lideri Phil Spencer, etkilerin şirket genelindeki uzun vadeli bir planın parçası olduğunu, ancak bu planların bazılarının neleri içerdiğinin ayrıntılarına giremediğini belirtti. FTC ve AB düzenleme kurulları, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alma planını zaten incelerken, işten çıkarmaların bu kararları ne kadar etkileyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: 343 Sektör Halo Geliştirme Söylentisini Reddetti

Developer Direct yayınından önce, Xbox’ın Oyun Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, Kinda Funny’dan Parris Lilly’nin Xbox hayranlarının neden beklentilerini kontrol altında tutmaları gerektiğini belirten bir tweet’ine yanıt verdi. Greenberg daha sonra, “Bu Tweet’i kaç kez beğenebilirim?” gösteri hakkında bir Xbox Wire gönderisini tweetlemeden önce. Greenberg daha sonra Xbox Wire ile ilgili açıklama ve açıklamalarının nedenlerinden birinin yayın hakkında önceden şeffaf olmak olduğunu belirtti.

Xbox Developer Direct, 25 Ocak Çarşamba günü Pasifik saatiyle 12:00’den itibaren Xbox Twitch ve YouTube kanallarında yayınlanacak. Microsoft’a göre, yaklaşık 43 dakikalık bir çalışma süresine sahip olacak ve daha önce duyurulan veya onaylanan dört oyundan güncellemeler içerecek. Gösteri sırasında gösterilecek dört oyun, bir sonraki giriş olacak. forza motor sporları dizi, Mojang’ın Minecraft Efsaneleri, ve Bethesda geliştirici ailesinden iki farklı deneyim. geliştiricileri Arkane Studios, Şerefsiz Wolfenstein, ve ölüm döngüsügösterilecek ek görüntüler olacak Redfall2023’ün ilk yarısında PC ve Xbox Series X/S’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir birinci şahıs nişancı oyunu. Son olarak, ZeniMax Online Studios kısaca bir sonraki genişletmeyi gösterecek. Elder Scrolls Çevrimiçi. Developer Direct’in hemen ardından şu adresteki ekip Elder Scrolls Çevrimiçi Tamriel oyuncularının bu yılın ilerleyen zamanlarında nereye gidecekleri hakkında daha ayrıntılı bilgi verecek ayrı ve tam bir yayın olacak.

OKU  Steam'de bu hafta 10 milyon kişi aynı anda oynadı

Microsoft için yılın zorlu başlangıcına rağmen Developer Direct, izleyicilere Microsoft’un 2023’te Xbox platformu için planladıklarının tadına varacak. Seyirciyi özlemek görülmeye devam ediyor.

DAHA: Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar (Ocak 2023)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir