Moda

Ünlüler, aristokratlar ve mirasçılar Dior’un Drummond Kalesi’ndeki Cruise ’25 şovu için İskoçya’ya gidiyor

Ünlüler, aristokratlar ve mirasçılar Dior'un Drummond Kalesi'ndeki Cruise '25 şovu için İskoçya'ya gidiyor

Drummond Kalesi’nin bahçeleri Dior’un son koleksiyonu için nefes kesici bir fon oluşturdu

WWD/Getty Images

Sahneyi gözünüzde canlandırın: Kusursuz bakımlı Viktorya tarzı teraslı bahçelerle çevrili 15. yüzyıldan kalma bir kale, yakındaki Gask Sırtı’ndan gelen taze bahar havasını dolduran geleneksel gayda sesleri. Şimdi, Dior’un yepyeni Cruise ’25 koleksiyonundan 89 ekoseli görünümün yanı sıra sosyetenin gözdeleri ve stil sahibi yıldızlardan oluşan bir kadroyu da ekleyin; Fransız miras evinin Perthshire’daki ışıltılı misafirleri için neler hazırladığını anlayabilirsiniz. dün gece.

Leydi Willoughby de Eresby’nin özel adresi olan ve bir zamanlar Drummond Klanı ve Perth Kontu’na ev sahipliği yapan Drummond Kalesi, Dior’un göz kamaştırıcı divalarının Kreatif Direktör Maria Grazia Chiuri’nin son heyecan verici hazır giyim serisine tanıklık etmesi için mükemmel bir buluşma yeri oldu. tarihi İskoçya’nın terzilik cazibesi ile. Doğal olarak, ekose, tüvit, kaşmir ve Argyle örgülerinden oluşan çekici bir seri, evin temel parçaları ve tam anlamıyla Dior silüetleriyle süslenmiş, günün siparişiydi. Serseri prenses gösterişli bar ceketleri, deve dikeni tonlarında etek benzeri pelerinler, Johnstons of Elgin’den zanaatkarların nezaketiyle dokunmuş harikalar ve muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en şık Wellington botları vardı – kırlarda modayla eğlenmek için ideal İskoç Adaları’ndan.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gerçek hayattaki Lily van der Woodsen'ın gardırobunun içinde: Tatler'in stil editörü neden Kelly Rutherford'un kusursuzca derlenmiş Instagram'ında gezinmeyi bırakamıyor?
İlgili yazılar
Moda

Modadaki en muhteşem My Fair Lady anları

Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir