Moda

Nicky Hilton Rothschild az önce ‘İtalyan Bahçe Partisi Çekirdeği’ni icat etti ve bu sezon giymek istediğimiz tek şey bu

Nicky Hilton Rothschild az önce 'İtalyan Bahçe Partisi Çekirdeği'ni icat etti ve bu sezon giymek istediğimiz tek şey bu

Nicky Hilton Rothschild, Save Venice Gala’da nefes kesici bir elbiseyle dans ediyor

@nickyhilton

Bahar resmen çiçek açıyor ve Britanya Sosyal Sezonu’na daha da yaklaşırken, havuzun karşı tarafındaki arkadaşlarımız konu stil olduğunda zaten güneşli bir eğilimi benimsiyor.

Hafta sonu ABD’li festival kızları, ünlü Colorado Desert müzik etkinliğinde Coachella uyumlarını sergilediler – bazıları heyecanlı katılımcılar için aylarca süren planlamalar gerektiriyor – ve sahnede başrol oyuncuları Lana del Rey ve Gwen Stefani, Swarovski kristalleriyle süslenmiş Dolce &’i giydiler. Gabbana, merakla beklenen performansları için bir araya geliyor. Sosyal medyadaki herkes bu sabah internetteki kargaşadan kaçamayacağınızı kabul edecektir. Bununla birlikte, 2500 mil uzakta New York’ta çok daha entelektüel bir olay yaşanıyordu ve özellikle çifte mirasçılardan biri, kendi akımının başlatılması için çağrıda bulundu. günlük yeni sezon için; Nicky Hilton Rothschild.

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Hilton Rothschild, (yakın zamanda TikTok’ta kendi moda manifestosu ‘Plazacore’un dolaştığı görülen) The Plaza Hotel’e gelen Hilton Rothschild, her yıl düzenlenen Save Venice Gala’da Ivy Getty, Tina Leung ve Emily Ratajkowski gibi isimlere katıldı. Etkinliğin 52. kez yinelenen büyük balo, İtalyan kentindeki sanat, kültür ve miras alanlarının korunması ve muhafaza edilmesi için para topluyor ve New York’un seçkinlerinden oluşan muhteşem bir konuk listesiyle, bu balo her zaman takvimdeki saygın cazibe için garantili bir sıcak nokta. .

Devamını oku

‘Plazacore’ nedir? Tatler-bu sezon giymek isteyeceğiniz onaylı mikro trend

İçinizdeki Blair Waldorf’u serbest bırakmaya hazırlanın

Görüntünün olası içeriği: Coco Chanel, İnsan, Kişi, Giyim, Giyim, Elizabeth Taylor, Mobilya ve Kanepe

Etkinlik için giydiği kıyafeti Instagram’da paylaşan Hilton Rothschild, nefes kesen çiçekli bir elbiseyle zahmetsizce poz verdi ve görünüşüne ‘İtalyan Bahçe Partisinin Çekirdeği’ başlığını attı ve birkaç çiçek emojisi ekledi. Ve şu ana kadar Tatler-onaylı ‘çekirdek’ gidiyor, kesinlikle bunun arkasında duracağız.

Görüntünün olası içeriği Nicky Hilton Giyim Elbise Kişi Fotoğraf Bombası Yetişkin Gece Elbisesi Resmi Giyim ve Moda

Ivy Getty ve Nicky Hilton Rothschild, New York Plaza Hotel’in Büyük Balo Salonu’nda fotoğraf çektiriyor

@nickyhilton

İlkbahara hazır nefis elbisenin arkasındaki fikir Oscar de la Renta’ydı. Pudra mavisi dökümlü ipek silüetin üzerine sıçrayan narin beyaz ve sarı anemonlarla, mükemmel güzellikteki bu parça, özellikle Hilton Rothschild’in uyumlu renklerle özel olarak dekore ettiği çok önemli Venedik maskesiyle eşleştirildiğinde, İtalya’nın yüzen şehrini kutlamak için en iyi seçim olduğunu kanıtladı. doğal olarak çiçekler. Başının üzerinde New Yorklu tasarımcı Jennifer Behr’in imzasını taşıyan altın renkli çiçeklerle kaplı bir taç vardı ve boynunda da Renna Jewels’tan akuamarin ve sitrin kolye vardı.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Armani Privé'nin şatafatlı Paris Couture Week defilesinde zamansız zarafet hakim oluyor