Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #702: 22 Mayıs Pazartesi

Today

Yararlı ipuçlarımız ve püf noktalarımızla günlük Wordle oyununuzu sadece birkaç dakika içinde geliştirin veya 22 Mayıs (702) oyunu için yeni yazılmış ipucumuzla kendinizi zor bir noktadan kurtarın. Galibiyet serinizi kurtarmanız gerekiyorsa doğru yerdesiniz çünkü bugünün Wordle yanıtı hazır ve hemen aşağıda sizi bekliyor.

Bugün çok yakından görüştüm. Doğru harflerin yanlış yerlerde olduğu pek çok durum ve takip eden tahminlerimin çoğu beni hemen hemen aynı durumda bırakıyor. İyi haber şu ki, gerçekten paniğe kapılmaya başladığımda, tahtanın etrafında yüzen sarılar için mantıklı olması için yeterli harfi ve geçerli boşlukları ekarte ettim ve bir eleme süreciyle bugünün Wordle cevabını ortaya çıkardım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

22 Mayıs Pazartesi için bir Wordle ipucu

Bugün kazanmak istiyorsanız, Wordle tamamen kesilmiş kar bloklarından yapılmış küçük kubbeli bir kulübe veya sığınağın adını girmenizi istiyor. Bugünün beş harfinden üçü ünlü.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, günümüz Wordle’sinde bir sesli harf iki kez kullanılıyor.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizin geçerli olmasını sağlayın ve bir Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, ortak ünlüler ve ünsüzlerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap, tekrarlanan aynı mektubu içerebilir.
 • Halihazırda elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.
OKU  Bu Razer Klavye Best Buy'da sadece 26 $

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmek için bir sebep yok. Aslında, oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmek kötü bir fikir değil. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#702 Wordle cevabı nedir?

Kazancın tadını çıkar. 22 Mayıs (702) Sözünün Cevabı IGLOO.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir, çünkü yanıt muhtemelen tekrarlanmaz. Ayrıca, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan başlangıç ​​sözcükleri için size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 21 Mayıs: FIRÇA
 • 20 Mayıs: ŞİŞE
 • 19 Mayıs: YAS
 • 18 Mayıs: KESME
 • 17 Mayıs: TAHTA
 • 16 Mayıs: LATTE
 • 15 Mayıs: KANO
 • 14 Mayıs: ATKI
 • 13 Mayıs: BURUK
 • 12 Mayıs: ATIŞTIRMALIK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Her gün Wordle tarafından size sunulan altı sıra beş kutu vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelime ile başlayın ALIVE gibi – veya ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımı olan başka herhangi bir kelime gibi. Yinelenen harflerle kelimelere başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamazsınız. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda, hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Bu 145 ABD doları tutarındaki 27 inç 165 Hz IPS oyun monitörü, en çok arzu edilen teknik özellikler için fazla harcama yapmanız gerekmediğini kanıtlıyor

İkinci tahmininiz, ilk satırda gözden kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; . Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.