Moda

Sofia Vergara, kışın ortasında plaj gibi siyah bikinili bir selfie paylaştı.

Sofia Vergara, kışın ortasında plaj gibi siyah bikinili bir selfie paylaştı.

Noel ile Yeni Yıl arasındaki hafta boyunca, özellikle de tropik bölgelerde bir yerde geçirirseniz, hangi gün veya saat olduğunu asla bilemezsiniz. Sofia Vergara için de yaz olabilir.

29 Aralık Perşembe günü modern aile Star, Instagram ızgarasında bir tatil gezisinde kendisinin bir ayna özçekimini paylaştı. Selfie’de plaj havasının ustası Vergara siyah bikinili bir mayo giyiyor. Bikini altının altın aksamı vardır ve bikini üstünün görünmez bir kayışı vardır, bu da üst kısmın orada yüzdüğü yanılsamasını verir, çünkü neden olmasın?

Vergara, Instagram çevirmenine göre “sahil meltemi ve deniz” anlamına gelen gönderinin başlığına “Playa brisa y mar” yazdı. Yine de, boğucu dumanlı gözleri ve pembe mat dudaklarıyla bu dalgalara adım atması pek mümkün değil.

Aşağıdaki gönderiye bakın:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Vergara’nın Atlı Karıncası ayrıca kocası Joe Manganiello’nun iki şişe suyu heyecanla tutarken (şu anda sıcak bir yerde olmak güzel olmalı! Şahsen ben üşüyorum) açık havada çekilmiş bir fotoğrafını da içeriyor. Atlıkarıncadaki son gönderi, sessiz bir fırtına sırasında sahilden bir video. Manganiello 28 Aralık Çarşamba günü doğum gününü kutladı ve Vergara ayrıca bazı grup fotoğrafları ve çiftin ve köpeklerinin bir fotoğrafıyla birlikte kutlamalardan fotoğraflar paylaştı:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kaley Cuoco, peekaboo sütyen trendine iyi bilinen bir yaklaşım giyiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir