Oyun Haberleri

Star Citizen Alpha 3.18 Güncellemesini Yayınladı

starcitizen_3.18update

için yeni yayınlanan bir güncelleme Yıldız Vatandaş geliştirme aşamasındaki bilim kurgu oyununu, oyunun erken erişiminden yararlanan oyuncular için daha da sürükleyici hale getirmeyi vaat ediyor. Sürüme eşlik eden inanılmaz bir sinematik, iş tüm farklı yönleri geliştirmeye geldiğinde hayranların neler bekleyebileceğini ayrıntılarıyla anlatıyor. Yıldız Vatandaş oyuncu sunmak zorundadır.


Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen uzay simülasyonu başlığı, birçok oyuncuya gerçekten benzersiz olma potansiyeline sahip yeni bir MMO ve savaş deneyimi sunuyor. Oyunu daha da büyük ve daha iyi yapma vaadiyle bazı oyuncular, geliştiricilerin oyun deneyimini daha da iyi hale getirmek için neler yaptığını görmek için yeni güncellemeler bekliyorlar. Oynamak için çeşitli farklı gemiler, savaşlar ve benzersiz ırklar ve türler Yıldız VatandaşCloud Imperium Games’in merakla beklenen gibi diğer bilimkurgu ezici güçlerine karşı kendi başına durabilecek bir dünya yaratmayı umduğu açık. yıldız alanı Bethesda’dan. Yeni bir güncelleme sayesinde, öyle görünüyor ki Yıldız Vatandaş bu hedefe adım adım yaklaşıyor olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Star Citizen Kitle Fonlamasında 500 Milyon Doları Geçti, Lansman Hala Görünmüyor

Resmi makamlara gönderilen güzel yapılmış bir sinematikte Yıldız Vatandaş Youtube kanalı, iki dakikalık eğlenceli bir montaj, Lasting Legacies Alpha 3.18 güncellemesinde oyuncuların neler bekleyebileceğinin hızlı bir dökümünü gösteriyor. Sadece keşfedilecek yeni ortamlar ve yeni oynanış olmayacak, aynı zamanda merakla beklenen Persistent Entity Streaming de oyunda resmi olarak uygulanacak.

OKU  Nvidia yarım milyon yapay zeka çipi sattı ve sadece üç ayda 14,5 milyar dolar kazandı

Cloud Imperium Games’in oyuna koyduğu Kalıcı Varlık Akışının (PES) bu tam olarak gerçekleştirilmiş sürümü türünün ilk örneğidir. Yıldız Vatandaş inanılmaz derecede yenilikçi bir oyun teknolojisinde öncü. PES’in bu kullanımı, Yıldız Vatandaş oyuncular için daha da sürükleyici. Oyuncular ayrıca, oyun dünyasına biraz daha heyecan katacakları kesin olan hapishane görevleri ve yarış gibi bazı eğlenceli eklemeler bekleyebilirler.

Rağmen Yıldız Vatandaş Tam teşekküllü bir oyun haline gelmesine daha çok zaman var, bu yeni güncelleme iddialı bilimkurgu oyununun geleceği için büyük şeyler vaat ediyor. Türün hayranları için, Yıldız Vatandaş bilim kurgu hayranları için eğlenceli bir deneyim olabilir ve bu güncelleme, oyunu Cloud Imperium Games’in harika bir bağımsız MMO yapma hedefine yaklaştıracak bazı harika eklemeler sunuyor gibi görünüyor. Aynı duygu ve deneyimi yaratmaya çalışan diğer oyunlardan gelen yoğun rekabetle birlikte, bu güncelleme şunu gösteriyor: Yıldız Vatandaşı türün öncüsü olma kararlılığı.

Yıldız Vatandaş PC’de mevcuttur.

DAHA FAZLA BİLGİ: Star Citizen’ın Şimdiye Kadarki Gelişiminin Kısa Tarihi

OKU  Örümcek Adam: Miles Morales Hayranları, Aaron Amca Hakkında Kolayca Gözden Kaçan Bir Ayrıntıya Dikkat Çekti

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.