Moda

76 yaşındaki Cher, moto ceket trendinin sadece Gen Z için olmadığını kanıtlıyor

76 yaşındaki Cher, moto ceket trendinin sadece Gen Z için olmadığını kanıtlıyor

Y2K stilinin rönesansı, çeşitli nostaljik trendlerin ve o dönemin ikonik parçalarının yeniden canlanmasına yol açtı – motosiklet ceketleri buna bir örnek. Başlangıçta Victoria Beckham gibi kişiler tarafından onaylanan renkli vintage versiyonlar, Gen Z alıcıları arasında popüler oldu ve şimdi Depop ve eBay’de dolaşıyor. Artık birkaç marka, pistlerde motosiklet ceketlerinin canlı çekiciliğini yeniden yaratmaya çalıştı.

Gençler ve 20’li yaşlar kahramanca kısma kanmış olsa da, 76 yaşındaki Cher, trendin her yaşta işe yarayabileceğini gösteriyor. Şarkıcı geçtiğimiz günlerde özel bir gösterimde kırmızı halıda mor, siyah ve beyaz bir motosikleti döndürdü. Şövalye. 16 Nisan’da gerçekleşen etkinlikte, kısacık motosiklet ceketini hafif açık, üzerine gri bir uzun kaban giydi ve geniş paçalı pantolonlarla eşleştirdi.

Cher bir gösterime katılıyor Şövalye 16 Nisan 2023’te Los Angeles’ta.

Getty

Deri ceketler, uzun yıllardır yıldızın temel öğesi olmuştur ve son görünümü, onların daha sonraki yaşamında bir ticari marka olarak kaldığını doğrulamaktadır. Cher, “If I Could Turn Back Time”ın resmi müzik videosunda ve sahnede veda turunun hit şarkısını söylemek için uzun süredir birlikte çalıştığı Bob Mackie tarafından giyilen mücevherli “İsviçre Peynirli Tulum”un üzerine bir motorcu ceketi giymişti. Yıldız, geçen yıl CFDA Ödülleri’nde Chrome Hearts hibrit motorcu ceketi ve elbisesiyle gelen favori temeline saygı duruşunda bulundu. Cher, sıra dışı bir stil sunmakta asla başarısız olmaz.

Bu yazı ilk olarak şurada yayınlandı: ingiliz Moda.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski korse yeleği ile yazın iki trendini yakaladı
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir