Oyun Haberleri

Steam’de listeden kaldırılan Peaky Blinders gizlilik bulmaca oyununa sınırlı bir süre için ücretsiz sahip olun

Steam'de listeden kaldırılan Peaky Blinders gizlilik bulmaca oyununa sınırlı bir süre için ücretsiz sahip olun

Netflix dizisi Peaky Blinders’ın Birinci Dünya Savaşı’nın sonlarında geçen bir Birmingham suçlu çetesini anlatan bir bölümünü hiç izlememiştim. Cehennem, az önce bakana kadar ismin anlaşılmaz bir kafiyeli argo olduğunu düşünmüştüm ama Görünüşe göre, modaya uygun sivri uçlu düz kapaklarından dolayı seçildiler. Konuya gelmek gerekirse, üç yıl önce Peaky Blinders, Peaky Tactics: Mastermind adlı Commandos veya Shadow Tactics tarzında yukarıdan aşağıya bir soygun bulmaca oyununa dönüştürüldü ve şimdi onu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı çünkü Peaky Blinders: Mastermind, muhtemelen lisansın süresinin dolması nedeniyle geçen yıl 30 Aralık’ta Steam’den kaldırıldı. Amazon Prime ile aldığınız mevcut ücretsiz oyunlardan biri olmasına rağmen, PC’de hala satın alınamıyor. (yeni sekmede açılır) aboneliğin yanı sıra Fanatical tarafından veriliyor (yeni sekmede açılır). Belki yeniden listelenmek üzeredir? Steam sayfası olmasına rağmen, Xbox One sürümü yeniden satın alınabilir gibi görünüyor (yeni sekmede açılır) yalnızca “artık mevcut olmadığını” not eder.

Her halükarda, Fanatical’dan ücretsiz bir Steam anahtarı talep etmek için 27 Nisan’a kadar vaktiniz var. (yeni sekmede açılır), süresinin dolacağı 11 Mayıs’tan önce etkinleştirmeniz gerekecek. Anahtarlar Çin dışında her yerde geçerlidir ve web sitesinde sorun yaşarsanız, farklı bir tarayıcıdan tekrar denemenin genellikle işe yaradığını görüyorum. Rica ederim.

Diğer gerçek zamanlı gizlilik oyunlarında olduğu gibi, Peaky Blinders: Mastermind’daki ekibin her üyesinin Mastermind’da özel yetenekleri vardır. Polly gardiyanlara rüşvet verebilir ve kilit açabilir, John kavga ve kundakçılıkta iyidir, Arthur aynı zamanda kapıları paramparça etme konusunda da iyidir, Ada’nın yeteneği dikkat dağıtmada yatarken, genç Finn grubun yankesicilik ve sinsi uzmanıdır. Ailenin beyni olan Tommy, soygunları planlar ve görünüşe göre ileriye bakma konusunda o kadar yeteneklidir ki, siz doğru yapana kadar her seviyeyi geri sarma yeteneği ile temsil edilir.

20. yüzyılın başlarında geçen bir suç dramasının video oyunu uyarlamalarına konu olması pek olası değil, başka bir Peaky Blinders oyunu da var. Peaky Blinders: The King’s Ransom, yıllar sonra, 1928’de geçen bir VR oyunudur ve çok daha aksiyona öncelik veren bir havası var gibi görünüyor. Şu anda Meta Quest 2’de mevcut (yeni sekmede açılır) ve PICO 4 (yeni sekmede açılır)ve Steam’de “çok yakında” (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Blizzard Hayranları Çin World of Warcraft, Hearthstone ve Overwatch Sunucularının Süresiz Olarak Kapatılmasını Anıyor ve Yas Tutuyor