Moda

Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor

Amal Clooney, kırmızı halıda muhteşem eko-tasarım için eski modayı değiştiriyor

Amal Clooney, kırmızı halıda genellikle 2000’li yıllardan John Galliano ve Alexander McQueen imzalı slip elbiseler de dahil olmak üzere vintage giysiler giyer. Ancak 10 Mayıs’ta Paris’te düzenlenen Cartier Women’s Initiative Awards’da sürdürülebilirlik odaklı farklı bir seçim yapmaya karar verdi ve bu da eco-couture şeklinde oldu.

Etkinlik için sahnede kadın hakları için ayağa kalkmanın öneminden bahseden Clooney, Julie de Libran’ın Sonbahar-Kış 2022 couture koleksiyonundan, payetler ve tüy püsküllerle süslenmiş çarpıcı bir gümüş elbise giydi. Paris merkezli modacı, atıkları azaltmak için türünün tek örneği parçalarını oluşturmak için atılan malzemeleri kullanıyor ve bu da onları insan hakları avukatlarının gardırobunun mükemmel bir tamamlayıcısı yapıyor.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Clooney payetlere (ve tüylere) düşkünlüğüyle bilinir: 2021’deki bir Londra galasında, iki çocuk annesi, yıllar boyunca birkaç kez yaklaştığı bir marka olan 16Arlington imzalı ışıltılı, bembeyaz bir elbise giymişti. Geçen yıl Como Gölü’nde bir yaz tatilinin tadını çıkarırken, Ermanno Scervino imzalı nane yeşili payetli mini elbise de dahil olmak üzere bir dizi çarpıcı parti elbisesini sergiledi.

Clooney’lerin yıllık tatilleri için Como Gölü’ne dönmeleri muhtemel olduğundan, bu yaz Amal Clooney’den daha fazla payetli elbise bekleyebilirsiniz. Umarız daha çok vintage ve çevreye duyarlı görünümler de olur.

Bu makale ilk olarak yayınlandı ingiliz Moda.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tia Mowry saçını kıvırcık bir peri şeklinde kesti ve bu resmen yazın kesimi oldu.
İlgili yazılar
Moda

Ruth Wilson yönetiyor! Tatler, kırmızı halının ekim ayı kapağı yıldızı kraliçesini taçlandırdı

Moda

Grace Kelly'den Yunanistan Prensesi Olympia'ya: neden bu zarif Avrupalı ​​kraliyet ailesi yaz modasının ilham perileri?

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir