Moda

Galler Prensesi onaylı puantiyeler neden kraliyet yazlarının en önemli ürünüdür?

Galler Prensesi onaylı puantiyeler neden kraliyet yazlarının en önemli ürünüdür?

Galler Prensi ve Prensesi Jartiyer Nişanı’nın hizmetinde, 2023

WPA Havuzu/Getty Images

Polka noktalarının bir anı var. Ünlü desen yaz sezonu için geri döndü. Edinburgh Düşesi geçen hafta Buckingham Sarayı’ndaki bir resepsiyonda onlarla birlikteydi; ve Galler Prensesi, Jartiyer Günü için puantiyeli bir elbise seçtikten bir hafta sonra Southampton’daki bir nişan için yer seçti.

okumaya devam et

Galler Prensesi, Southampton’daki nişanında yazlık puantiyeli giysiler giyiyor

Galler Prensesi, yeni bir aile dostu konut gelişimini başlatmak için en sevdiği etiketlerden biri olan Alessandra Rich imzalı zarif bir ipek elbise giydi.

ürün resmi

Galler Prensesi, puantiyelerin şu anki poster çocuğu olabilir, ancak bu trendi benimseyen ilk kraliçe değil. Moda öncüsü Prenses Margaret, baskıyı 1940’ların sonlarında kraliyet ailesine satın aldı ve hızla merhum Kraliçe II. Elizabeth için bir odak noktası olarak benimsendi. Galler Prensesi Diana ve York Düşesi Sarah, 80’lerde kumaşa öncülük ettiler ve şimdi desen yaz için tüm ihtişamıyla geri döndü. Kral onaylı baskı söz konusu olduğunda her şey değişmek üzere gibi görünüyor. İşte en iyi örneklerden bazıları.

Galler Prensesi 27 Haziran’da Southampton’da

DANIEL LEAL/Getty Images

Kalabalığın bir parçası olun: dergi kapınıza gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Charlotte Casiraghi'nin 2023 Met Gala'da Chanel'deki şık rolü neden Monako kraliyet ailesi için dokunaklı bir anı işaret ediyor?