Moda

Jenna Ortega’nın sırf crop top’u, Çarşamba Addams’ın OG Coachella stilini ele alıyor

Jenna Ortega'nın sırf crop top'u, Çarşamba Addams'ın OG Coachella stilini ele alıyor

Saatin Kızı ve Yarının Süper Yıldızı Jenna Ortega hem Coachella’da hem de Coachella için fazla havalı. Etkileyicilerle dolu ve ses sorunlarıyla dolu müzik festivaline katılmak yerine, Çarşamba yıldızı Indio, California’ya bırakıldı çünkü orada büyümüştü. Ama küçük bilekliklerinizle iyi eğlenceler!

Addams tarzı görev dışı Çarşamba serisini Instagram’da sürdüren 20 yaşındaki aktris, arka bahçesinde metalik yıldızlar, siyah bir bandana, güneş gözlüğü, kesik şortlar ve siyah çoraplı siyah spor ayakkabılarla birlikte şeffaf siyah bir ekinle poz verdi. . “Ev ! #createdwithadidas #adidassportswear,” diye yazdı. Çocuğunuzun yatak odasından bir marka sponsorluk çeki bozdururken, etkileyici sürüsü ücretsiz bir taşıma çantası kapmak umuduyla Port-a-Potties için sırada beklerken… rüyalar bundan yapılır!

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Hala içindeki cadıya sarılıyor Bağırmak star dokuları, gölgeleri ve kumaşları birleştirerek, dağınık görünmeden trend olmaya yetecek kadar indie-sleaze havasıyla, gömülü olmaktan başka her şey olan çoğunlukla siyah bir kıyafet yarattı.

Ve trendden bahsetmişken, Ortega’nın saçı, yüzünü çerçeveleyen perde perçemleri gibi, ama daha uzun olan tam gelişmiş bir midilli şeklinde şekillendirilmiş. Tamam, o zaman bir profesyonelin açıklamasına izin vereceğim: “Çeneyi yakalayan ve yüzü mükemmel bir şekilde çerçeveleyen kaküller, herhangi bir saç kesimine muhteşem bir ektir ve saça mükemmel şehvetli ‘Böyle uyandım’ şımarıklığını verir,” diyor Londoner Hairstylist Hollie Rose Clarke anlatıyor parlamak. “Bu, çene kemiği çevresinde başlayan perçemlere dalmaktan biraz korkanlar için yüz çerçeveleme katmanları ile elde edilebilir.”

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sydney Sweeney siyah sütyen ve transparan etekle iç çamaşırı trendini benimsiyor
İlgili yazılar
Moda

Irina Shayk az önce dünyanın en az kullanışlı ipli bikinisini giydi

Moda

Hailey Bieber, en küçük kolsuz bluzu en bol alçak kot pantolonla eşleştirdi

Moda

Tüm kızlar Disney kötü adamları gibi giyinir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir