Moda

Baharın Mod Ruh Hali! Tatler’s Style Counsel, muhteşem bir Swinging Sixties geri dönüşü için en iyi kadroyla geri dönüyor

Baharın Mod Ruh Hali!  Tatler's Style Counsel, muhteşem bir Swinging Sixties geri dönüşü için en iyi kadroyla geri dönüyor

İngiliz model Jean Shrimpton yarışlarda 60’ların şıklığını sunuyor, 1965

Fairfax Medyası/Getty Images

Bahar çiçek açıyor ve ister yağmur ister güneş olsun, yeni bir şıklık sezonunun ülke geneline bir buket cazibe getirmesi bekleniyor. Biz geleceği daha derinlemesine araştırırken, 2024’te ultra zarif kombinlerin çalışma tarzı olarak geri dönen eski stil kodlarıdır. Mart ayı için resmi olarak Mod’a geçme zamanı geldiğinden, hareketli botlarınızı hazırlayın!

Moda ve Tekstil Müzesi’nde orijinal Biba yıllarına odaklanan yeni bir sergi açılışıyla birlikte, Swinging Sixties geri dönüyor ve yanlarında çağdaş kesimlerden oluşan bir zümre ve on yıllık cüretkar çöküşten ilham alan – iyi belgelenmiş bir dönem – Kensington & Chelsea-cool’u getiriyor. sayfalarında Tatler.

Bugün sizi 1965’teki gibi Kral Yolunun Kraliçesi ilan edecek beş taze, eğlenceli ve muhteşem parçayı inceleyeceğiz. Dallı Bununla birlikte!

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Jimmy Choo

Botlar, Jimmy Choo’dan 1.795 £

Bu cesur ve parlak Jimmy Choo diz boyu ayakkabıyla en iyi ayağınızı öne çıkarın. Belli bir Swingin duyarlılığıyla yürümek için yapılmış bir bot olan bu muhteşem coğrafi baskı, çağa uygun zarafetle hizmet ediyor. Biz tamamen lokomotif bu muhteşem geziler için.

Versace

Elbise, Versace’den 2.030 £

Vardiya Bu buz beyazı Versace elbiseyle 1960’ların ihtişamına geçiş yapın. Çarpıcı şık silüetiyle Mary Quant benzeri büyüyü bir araya getiren Versace, yeni sezonda retro isyanın tüm canlılığını taşıyor. Bu A çizgisi A* alır.

Kilit ve Ortak

Şapka, Lock & Co’dan 175 £


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baba gibi, oğul gibi: Richmond Dükü ve oğulları, Glorous Goodwood'un ilk gününde Savile Row'un en iyi takım elbiseleriyle eşleşiyor