Oyun Haberleri

Silent Hill 2 Hayranları Eşantiyonda Özel Heykel Kazanma Şansına Sahip

Image of a Silent Hill 2 statue showing James Sunderland fighting Pyramid Head.

Fanları Sessiz Tepe 2 Oyunun en önemli iki figürünü içeren özel bir heykelin yakında piyasaya sürüleceğini ve bir çekilişin, birini kazanma şansı olduğu anlamına geldiğini öğrenmek ilginizi çekebilir. 1990 filminden ilham almak Yakup’un MerdiveniKonami’nin etkili hayatta kalma korku oyununun devamı niteliğindeki bu oyun, psikolojik hikaye anlatımında bir şaheserdi ve türün en önemli oyunlarından biri haline geldi. Bu noktada 20 yaşından büyük olmasına rağmen, SH2 bugün hala konuşulmaktadır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Birçok kişi geçen yıl Bloober Team’in ikonik oyunu yeniden yaptığını öğrenince çok sevindi. Sessiz Tepe şu anda devam eden projeler de var. Yaklaşan oyunlar, yeniden yapım, yeni bir film, etkileşimli bir deneyim ve geliştiricinin başka proje fikirleri için çağrıda bulunması göz önüne alındığında, Sessiz Tepe franchise bir güçle geri geliyor. Bunu kutlamak için, bir şirket ikonik devam oyununun anısına özel bir heykeli serbest bırakmak üzere ve şu anda hayranların bir tane ve diğer bazı hatıraları kazanmaya çalışmasına izin verecek bir eşantiyon var.

İLGİLİ: Silent Hill 2 Sınırlı Üretim Plak 2 Dakikadan Kısa Sürede Tükendi

Twitter’da, Figurama Collectors kısa süre önce özel bir duyuru yaptı. Sessiz Tepe 2 7 Şubat’a kadar girişlere açık olacak çekiliş. Alınabilecek ana ödüllerden biri, “Silent Hill Red Pyramid Thing vs James Sunderland” heykeli. Heykelcik, adından da anlaşılacağı gibi, oyunun baş düşmanı Pyramid Head ile savaşan kahramanı tasvir ediyor. Bu çok detaylı bir heykel, James düşmanına silah doğrulturken kötü şöhretli düşmanı kanla kaplanmış halde gösteriyor. Yarışmanın kazananları 10 Şubat’ta açıklanacak, ancak kazanamayanlar veya katılmayanlar 11 Şubat’tan itibaren ürün için ön sipariş verebilirler. $100 Geld’in Figurama Collectors Hub Facebook sayfasına katılması gerekecek.

OKU  Resident Evil 4, Resident Evil: Village'dan iki ay daha hızlı 5 milyon satışı geçti

Pyramid Head, oyun dünyasındaki en ikonik korku kötü adamlarından biridir, sadece Sessiz Tepe seri. 2001 girişindeki varlığının, James’in geçmişteki ihlalleri için kendini cezalandırma arzusunun bir tezahürü olduğu ortaya çıktı, bu da kılıç kullanan takipçiyi tipik bir düşmandan daha fazlası olarak öne çıkardı.

Oyunlarda korku hatıraları nadir değildir. Geçenlerde Capcom’un satış yapmaya başlayacağına dair haberler vardı. Resident Evil serinin ilk yardım spreyleri tarzında içecekler ve bazı Sessiz Tepe 2 Son zamanlarda Konami tarafından piyasaya sürülen sınırlı sayıda film müziği plakları. Ne yazık ki, bu OST’ler son derece hızlı bir şekilde tükendi ve yazı yazıldığı sırada artık mevcut değiller.

Sessiz Tepe 2 2001 yılında PS2 için piyasaya sürüldü.

DAHA: Silent Hill 2’den James Sunderland Neden Bu Kadar Harika Bir Kahraman

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.