Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Demi Moore’un tertemiz beyaz deri çizmeleri, şık uzun saçları, şık deri eteği ve elinde minik uzun saçlı Chihuahua’sıyla oyuncu, 31 Ocak’ta resmi olarak 2024 vizyon tahtamın kahramanı oldu.

FX’i tanıtmak için yoğun bir şekilde seyahat eden 61 yaşındaki Moore Kavga: Capote Kuğulara KarşıÇarşamba günü Manhattan’da fotoğrafı çekildi. Siyah deri midi eteğin içine sokulmuş siyah düğmeli bir gömlek, deve renginde bir blazer ve beyaz sivri uçlu çizmeler giyiyordu. Nedense elinde, oyuncunun Instagram’ın yıldızı olarak tanıyabileceğiniz Pilaf adlı kahverengi beyazlı küçük Chihuahua’sını taşıyordu.

Gotham

Bu, Demi Moore’un yavruyu canlı bir moda aksesuarı gibi taşıdığı ilk sefer değil. Yanına pilav aldı Günaydın Amerika. Onu yanına aldı Cumartesi gecesi canlı. Pilav, Donatella Versace ile fotoğraf çekimlerine geliyor. Moore’a tırnak randevularında eşlik ediyor.

Moore’un şu anda tanıtımını yaptığı dizi için uygun bir görünüm: Ryan Murphy’nin Kan davası: Capote Kuğulara Karşı, FX’te 31 Ocak Çarşamba günü yayınlanan film, yazar Truman Capote’nin 1975’te Manhattan’daki yakın arkadaşlarından oluşan ve “Kuğular” olarak da bilinen arkadaşlarını öldürmesiyle ortaya çıkan yüksek sosyete skandalını, her şeyi anlatan bir hikayeyle ortaya koyuyor. . Moore, ikonları Molly Ringwald, Calista Flockhart, Naomi Watts ve Chloë Sevigny’nin yanı sıra, Yukarı Doğu Yakası sosyetesinin gözden düşmüş Anne Woodward’ını canlandırıyor.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar
İlgili yazılar
Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Moda

Rihanna mafya kadını Bob'u Paris'te tanıttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir