Moda

Jennifer Lopez’in tatil ayakkabıları gerçekten şoke etti

Jennifer Lopez'in tatil ayakkabıları gerçekten şoke etti

Eminim ki hiç kimse 2024’e, Yeni Yıllarını St. Bart’s’ın güneşli sokaklarında çalarken görülen Jennifer Lopez ve Ben Affleck kadar rahat başlatmıyor – görünüşe göre birkaç gün önceki önemsiz tartışmalarını atlattıktan sonra.

Yayınlanan fotoğraflarda Modaya uygunLopez, beyaz tatil elbisesiyle, fırfırlı dekolteli ve renkli eflatun çiçek desenli taze bir yazlık elbiseyle görünüyor. Vücudu saran midi elbisenin bel kısmı kuşaklıdır ve arkada ilave bir etek katmanı bulunmaktadır. Lopez ada görünümünü beyaz güneş gözlüğü, mavi Chanel çantası ve… nefes nefese! düz beyaz parmak arası terlik. St. Bart’s’ta dedikleri gibi: Çok muhteşem.

Affleck ise bol kot pantolon, beyaz düğmeli elbise ve düğmesiz kahverengi kemerle daha rahat görünümünü korudu.

Sosyal medyasına bakılırsa JLo, yılbaşı kutlaması için çok giyinmiş gibi görünüyor. Instagram hesabında yayınlanan fotoğraflarda pop divası, beyaz ipek pijama tarzı bir takım elbise, tüylü siyah bir palto ve geniş kenarlı siyah bir fötr şapkayla poz verdi. Yeni albümündeki bir parçaya atıfta bulunarak başlıkta “Sinek kuşu sezonu resmen başladı…” diye yazdı. Artık benim.

Ve Jennifer Lopez…görünüşe göre artık düz ayakkabılar giyiyor.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jennifer Lopez, poposunu ortaya çıkaran yırtmaçlı mamut bir kot elbise giymişti.
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir