Moda

Demi Moore ve Scout Willis, vurgulayıcı çekirdeği için güçlü argümanlar sunuyor

Demi Moore ve Scout Willis, vurgulayıcı çekirdeği için güçlü argümanlar sunuyor

Çiçek? Bahar için mi? çığır açan Anne-kız ikilisi Demi Moore ve Scout Willis’e, gösterişli olmadan çok bahar esintili yeni bir trend çıkardıkları için teşekkür ederiz: neon.

Müzisyen Willis’in performans sergilediği 21 Mart Salı günü Fashion Trust ABD Ödülleri’nde anne ve kızı koordineli fosforlu parlak görünümler giydiler: Demi için yeşil, Scout için pembe. bu GI Jane Brad Goreski tarafından stilize edilen Star, sinsi bir Givenchy numarası ve dürüstçe bana bir elmayı hatırlatan bir çanta giymişti. Los Angeles’taki Goya Stüdyolarında komedyen Phoebe Robinson tarafından sunulan lansman etkinliği, genç tasarımcıları onurlandırdı ve onlar için para topladı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Willis, Barbie Core boyundan bağlamalı bir elbiseyi yapay elmaslarla süslenmiş botlarla eşleştirdi ve evet, söylüyorum, anlıyorum Sevgili-dönem titreşimleri.

LOS ANGELES, KALİFORNİYA – 21 MART: Scout LaRue Willis, 21 Mart 2023’te Los Angeles, California’da Goya Studios’ta 2023 Fashion Trust ABD Ödülleri sırasında sahnede performans sergiliyor. (Fotoğraf: Charley Gallay/Getty Images for Fashion Trust US)Charley Gallay/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Victoria Beckham, All I Want For Christmas For David Beckham kapşonlu ve kot pantolon giymişti.
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Demi Moore, büyükanne olarak ilk Anneler Günü'nde leopar desenli bir bikini giymişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir